Pre-order Splatoon 3 taniej

Za nami premiera Splatoon 3. Sprawdź cenę gry Nintendo Switch oraz oferowane bonusy pre-orderowe (akt.)

W piątek odbyła się premiera Splatoon 3. Najnowsza gra ekskluzywna Nintendo Switch skierowana jest przede wszystkim do entuzjastów multiplayerowych strzelanek, chociaż w produkcji nie zabraknie też kampanii dla pojedynczego gracza.

Cena Splatoon 3 (pre-order na wydanie pudełkowe) w polskich sklepach zaczyna się od 225 zł.

Podczas sierpniowego Splatoon 3 Direct japońska korporacja odkryła wszystkie karty związane z trzecią część uznanej serii Third Person Shooterów. W ponad 30-minutowym materiale znalazły się informacje na temat kampanii dla jednego gracza, trybów multiplayer, map czy też dostępnego uzbrojenia. Trzeci Splatoon zaoferuje wszystkie „pukawki” z poprzednich odsłon, a także doda kilka całkowicie nowych, takich jak Splatana – katana zrobiona z… wycieraczki samochodowej. Więcej zmian względem „dwójki” poznacie zaglądając do materiału wideo zamieszczonego niżej.

Premiera Splatoon 3 zaplanowana jest na 9 września.


Cena Splatoon 3 w polskich sklepach

Do zamówień przedpremierowych Splatoon 3 dodawane są:

  • Naklejki
  • Brelok
  • Przypinka

Pre-order Splatoon 3 możecie zakupić najtaniej na Allegro – pudełkowe wydanie kosztuje 225 zł, niemniej większość ofert nie zawiera informacji o dostępności bonusów przedpremierowych. Jeśli chcecie mieć pewność ich otrzymania, musicie liczyć się z tym, że cena Splatoon 3 wyniesie 239,90 zł.

Promocje na pre-order Splatoon 3 w polskich sklepach:

Darmowa dostawa z Allegro Smart!.

Aktualizacja 6

Premiera Splatoon 3 już dzisiaj. Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.


Recenzje Splatoon 3

Do Sieci trafiły już pierwsze recenzje Splatoon 3. Serwis Metacritic wybrał 49 opinii krytyków, dzięki którym najnowsza gra ekskluzywna na Nintendo Switch otrzymała średnią aż 84/100 punktów Metascore. Podobny wynik udało się osiągnąć na Opencritic, gdzie Splatoon 3 może pochwalić się wynikiem 83/100 wyciągniętym z 37 recenzji.


Gdzie kupić tanio Nintendo Switch OLED Model Splatoon 3 Edition oraz limitowany Nintendo Switch Pro Controller

Nintendo postanowiło wykorzystać popularność marki i oprócz gry, zaoferować w przedsprzedaży również limitowaną konsolę Nintendo Switch OLED Model Splatoon 3 Edition oraz limitowany Nintendo Switch Pro Controller.

Kolekcjonerska wersja konsoli zadebiutowała 26 sierpnia. Niestety, do pakietu ze sprzętem nie zostanie dołączona gra Splatoon 3.

Cena Nintendo Switch OLED Model Splatoon 3 Edition:

Darmowa dostawa kurierem.

Pre-order Nintendo Pro Controller Splatoon 3 Edition:


Łowcy, złożyliście już pre-order na Splatoon 3? Pochwalcie się ile godzin wykręciliście w mutli w poprzednich częściach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.