Promocja na Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Promocje na Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 na PC w dystrybucji cyfrowej

Do premiery kontynuacji najlepszej gry osadzonej w Świecie Mroku coraz bliżej, dlatego zakładamy, że promocje na Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 mogą Was zainteresować 🙂 Co prawda pojawiają się od czasu do czasu inne produkcje w tym uniwersum – jak nowelka wizualna Coteries of New York – ale to druga część Bloodlines jest mięsem, na które czekają fani.

Aktualizacja

Do artykułu dopisane zostały najlepsze oferty na Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: Unsanctioned Edition.

Podobnie jak w przypadku klasyka z 2004 r. w Bloodlines 2 gracze wcielą się w wampira, który będzie musiał zawalczyć o pozycję w hierarchii rodów zamieszkujących Stany Zjednoczone. Tym, co wyróżniać będzie grę Hardsuit Labs na tle innych, pierwszoosobowych RPG, oprócz nietypowego settingu (urban fantasy), jest mechanika powiązana z Maskaradą – prawem zobowiązującym krwiopijców do ukrywania się przed ludzką ciekawością.

Mimo że premiera Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 na PC zaplanowana jest na 2020 r., wydawca nie ogłosił jeszcze jej dokładnej daty.

Edycja kolekcjonerska Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Collector’s Edition na PC dostępna jest wyłącznie w sklepie Paradox Interactive. Po więcej informacji odsyłamy do tego artykułu.

Promocje na Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 na PC


Tani Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: Unsanctioned Edition na PC

Zawartość Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Unsanctioned Edition:

  • gra Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
  • Unsanctioned Blood Pack (skórki postaci oraz cyfrowy artbook)

Tani Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: Blood Moon Edition na PC

Zawartość Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Blood Moon Edition:

  • gra Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
  • Unsanctioned Blood Pack
  • Season of the Wolf (Przepustka Sezonowa)

Łowcy, zaopatrujecie się w wampiry na premierę kierując się nostalgią do pierwszej części czy zamierzacie czekać na recenzje i pierwsze promocje na Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.