Premiera Tomb Raider I-III Remastered

Tomb Raider I-III Remastered trafi też na PC oraz konsole PlayStation i Xbox. Cena na Steam powala!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy obawiali się, że odświeżone przygody Lary Croft będą tytułem na wyłączność dla konsoli Nintendo Switch. Na szczęście, premiera Tomb Raider I-III Remastered odbędzie się także na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Na tym kończą się jednak dobre wieści. Zgodnie z informacjami podanymi na karcie produktu na Steam, cena Tomb Raider I-III Remastered w wersji na PC wyniesie aż 138,99 zł! Trzeba przyznać, że to całkiem sporo jak za tak wiekowe produkcje. Na osłodę pozostaje nam dodać, że w tytułach pojawią się osiągnięcia 😉

Aktualizacja #1

Oficjalnie potwierdzono, że kolekcja Tomb Raider I-III Remastered pojawi się także na konsolach Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Cena Tomb Raider I-III Remastered na PC

Zestaw trzech pierwszych gier z serii Tomb Raider dostępny jest już w przedsprzedaży na platformie Valve. Promocyjna cena Tomb Raider I-III Remastered na PC wynosi aktualnie 125,09 zł i obowiązuje aż do dnia debiutu. Wersja na PS4 i PS5 nie pojawiła się jeszcze w PlayStation Store, podobnie jest z edycją na konsole Xbox. Więcej na temat klasycznych odsłon przygód Lary Croft dowiecie się z naszego poprzedniego wpisu.

W skład odświeżonego pakietu gier wejdą:

  • Tomb Raider I + The Unfinished Business Expansion
  • Tomb Raider II + The Gold Mask Expansion
  • Tomb Raider III + The Lost Artifact Expansion

Przypominamy, że data premiery Tomb Raider I-III Remastered została wyznaczona na dzień urodzin Lary Croft, czyli na 14 lutego 2024 roku.

Gdzie kupić klasyczne odsłony Tomb Raider na PC tanio?

Łowcy, nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przygotowali dla Was zestawienia zawierajacego klasyczne wydania gier z serii Tomb Raider w promocyjnych cenach. Klucze Steam z Tomb Raider I-III (Classic) zakupicie już za nieco ponad 15 zł:

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.