Tokyo Mirage Sessions #FE Encore - Przegląd ofert przedpremierowych

To bez wątpienia jedna z ciekawszych gier, które pojawiły się na konsoli Nintendo Wii U. Z uwagi na umiarkowaną popularność tego sprzętu, nie każdy miał okazję na zapoznanie się z tym tytułem. Wkrótce jednak ulegnie to zmianie za sprawą Tokyo Mirage Sessions #FE Encore, czyli rozszerzonej wersji, która trafi na Nintendo Switch. Wydanie to zaoferuje nie tylko całą zawartość związaną z oryginału, ale także kilka nowości. Pod względem rozgrywki jest to typowy przedstawiciel gatunku jRPG – gracze mogą oczekiwać więc ciekawej historii, interesujących bohaterów, a także turowych starć z przeciwnikami. Na uwagę zasługuje tutaj również barwna i stylowa oprawa graficzna.

Tokyo Mirage Sessions #FE Encore zadebiutuje 17 stycznia. Gra dostępna będzie jedynie na konsoli Nintendo Switch.

Nintendo Switch – wersja cyfrowa

Najniższą cenę wersji cyfrowej znajdziecie w sklepie Hrkgame.com, gdzie zapłacicie 190,42 zł. Do kwoty tej musicie dodać jeszcze prowizję za transakcję.

Nieco więcej zapłacicie w Cdkeys.com. Tutaj cena gry to 208,99 zł.

W Muve.pl cyfrowa wersja gry kosztuje 239,90 zł. Możecie też dokonać zakupu bezpośrednio w Nintendo eShop w cenie 249,80 zł.

Pamiętajcie, że za zakup wersji cyfrowej otrzymacie 250 złotych punktów, które możecie wykorzystać do obniżenia ceny kolejnych zakupów o 12,50 zł.

Nintendo Switch – wydanie pudełkowe

Najmniej za wydanie pudełkowe zapłacicie w X-kom.pl 199 zł z możliwością darmowego odbioru osobistego w jednym z salonów tej sieci lub wysyłką od 9,90 zł do Paczkomatów InPost. Dzięki za cynk, mrvalgard!

Alternatywą może być zakup w Perfectblue.pl209,99 zł za grę i 7,98 zł za dostawę.

Podobną ofertę znajdziecie na Allegro.pl, gdzie cena gry zaczyna się od 209 zł, a najtańsza opcja dostawy, Paczkomaty InPost, to 8,99 zł.

Niewiele więcej zapłacicie w Konsoleigry.pl. W sklepie tym zapłacicie 209,99 zł za grę oraz 10,99 zł za dostawę.

Możecie też zdecydować się na zakup w brytyjskim Base.com. Gra kosztuje tutaj 42,99 funtów, czyli ok. 215 zł, a wysyłka do Polski kosztuje 1,49 funtów, a więc około 7,45 zł.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.