the crew 2

The Crew 2 – Przegląd ofert przedpremierowych

Już w najbliższy piątek zadebiutuje The Crew 2, kontynuacja gry z 2014 roku. Ponownie będziemy mieli do czynienia ze zręcznościowymi wyścigami w otwartym świecie, na tym jednak podobieństwa się kończą. Tym razem twórcy postawili na znacznie luźniejszą atmosferę, a także pozwolą graczą na pokierowanie nie tylko samochodami, ale też i samolotami oraz motorówkami. Nie zabraknie tu zróżnicowanych wyścigów oraz szeregu wyzwań.

The Crew 2 trafi na sklepowe półki już 29 czerwca. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Edycja standardowa

PC – wersja cyfrowa

Najniższą cenę cyfrowej wersji gry The Crew 2 znajdziecie w sklepie Cdkeys.com, gdzie wyceniono ją na 36,99 funtów, co daje około 182,50 zł (zakup w funtach jest korzystniejszy, zaś walutę możecie zmienić w prawym górnym rogu strony). Dodatkowo, cena może zostać obniżona jeszcze o 5% – wystarczy, że wykorzystacie kod rabatowy, który możecie otrzymać na facebookowym profilu sklepu. Po jego użyciu zapłacicie 35,14 funtów, a więc około 173,20 zł.

W G2Play.net zapłacicie 185,74 zł, zaś w Gamivo.com zapłacicie 186,02 zł. W obu sklepach do ceny musicie doliczyć jeszcze dodatkową prowizję za płatność. 

Możecie skorzystać również z propozycji Gamingdragons.com43,95 euro, a więc około 191 zł lub 2game.com 39,05 funtów z kodem LOWCYGIER, co daje około 192 zł. Nieco więcej zapłacicie w Instant-gaming.com 44,99 euro, czyli ok. 195 zł.

PC – wydanie pudełkowe

Najniższą cenę znajdziecie w popularnych elektromarketach. W Avans.pl, Mediaexpert.pl, Electro.pl i Euro.com.pl zapłacicie 179 zł. W każdym sklepie możecie liczyć też na darmową przesyłkę kurierem. 

Minimalnie więcej, bo 179,99 zł, zapłacicie w Neonet.pl. Również tutaj otrzymacie darmową przesyłkę kurierem. 

Wyższą cenę znajdziecie w Muve.pl229,90 zł z darmową dostawą do kiosku Ruchu. Tutaj jednak otrzymacie 5% zwrotu ceny zamówienia na kolejne zakupy, a także dodatkowy bonus w postaci steelbooka.

The Crew 2 - steelbook

PlayStation 4

Również w przypadku wersji na PlayStation 4 najkorzystniej wypadają zakupy w elektromarketach – tym razem w Avans.pl i Electro.pl zapłacicie 213,90 zł. Wysyłka kurierem jest bezpłatna.

Dobrą cenę oferuje również sklep Konsoleigry.pl 209 zł z dostawą od 7,99 zł, w Mediaexpert.pl grę kupicie za 227,90 zł z darmową przesyłką lub odbiorem w salonach tej sieci, zaś w Muve.pl zapłacicie 259,99 zł, ale do zamówienia otrzymacie steelbook, a 5% wydanej kwoty wróci do Was na kolejne zakupy.

Xbox One

Ceny wyglądają tak samo, jak przy wydaniu na konkurencyjną konsolę. Najmniej zapłacicie w Avans.pl i Electro.pl213,90 zł z darmową dostawą kurierem.

W Konsoleigry.pl zapłacicie 209 zł, a koszt wysyłki zaczyna się od 7,99 zł. Mediaexpert.pl oferuje grę za 227,90 zł z darmową dostawą kurierem lub odbiorem w salonach sieci. 

Alternatywą jest zakup w Muve.pl259,99 zł, ale ze zwrotem 5% wartości zamówienia na konto i dodatkowym steelbookiem.

Edycja Deluxe

Edycja Deluxe zawiera grę, naklejki, mapę Stanów Zjednoczonych oraz cyfrową zawartość – „Pakiet sportów motorowych Deluxe”.

PlayStation 4

Wydanie to kupicie najtaniej w Avans.pl i Electro.pl, gdzie zapłacicie 229 zł. Wysyłka kurierem jest bezpłatna.

Nieco więcej zapłacicie w Mediaexpert.pl239,99 zł, również z darmową dostawą. 

Xbox One

Ceny wyglądają tak samo, jak przy wersji na PlayStation 4, najmniej zapłacicie w Avans.pl i Electro.pl 229 zł. Dostawa kurierem jest darmowa.

Mediaexpert.pl zapłacicie 239,99 zł, także z bezpłatną przesyłką. 

Edycja Gold

Edycja Gold zawiera dodatkowy „Pakiet sportów motorowych Deluxe” oraz przepustkę sezonową, która uprawnia posiadaczy do pobierania wszystkich późniejszych rozszerzeń do The Crew 2.

PlayStation 4

Najniższą cenę tego wydania znajdziecie w Avans.pl, Electro.pl, Euro.com.pl i Mediaexpert.pl. Gra kosztuje tam 329 zł, a wysyłka kurierem jest darmowa.

Warta uwagi jest też oferta Muve.pl 329,90 zł z darmową dostawą do kiosków Ruchu, dodatkowym steelbookiem oraz zwrotem 5% wartości zamówienia.

Xbox One

Ceny są niemal takie same, jak przy wersji na PlayStation 4 – z małymi różnicami. W Avans.pl oraz Electro.pl cena gry to 329 zł z bezpłatną dostawą kurierem.

Minimalnie więcej zapłacicie w Muve.pl 329,90 zł ze steelbookiem. Dostawa do kiosków Ruchu jest darmowa, a 5% wartości zamówienia otrzymacie w formie złota na kolejne zakupy. 

Tyle samo, 329,90 zł, zapłacicie też w Mediaexpert.pl z darmową dostawą kurierem.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Crew 2 – Przegląd ofert przedpremierowych"

  1. dokładnie..the crew nie warte uwagi.. fizyka a raczej jej brak bez zmian
   tylko forza!

   1. Wiadomo że forza ma przyjemniejszą „fizykę jazdy” do tego lepszą grafikę i pewnie wiele innych rzeczy, ale… Choć The crew 2 ma bardzo arkadowy system sterowania, to jak na arkadówkę ma wiele opcji konfiguracji, obniżając wszystkie wspomagacze na minimum (ABS, ASR itp.) Jest trochę lepiej – Niestety dla każdego typu pojazdu trzeba ustawiać osobno.
    Do tego mamy łodzie i samoloty, oraz ogromną i zróżnicowaną mapę.

    Z resztą do premiery forzy 4 jeszcze trochę, do tego czasu ja pobawię się w The Crew 2

   2. a później i tak The Crew 2 będą rozdawać za darmo tak jak pierwszą część 🙂

    1. Ale czy to minus? Jeśli nawet to za jakieś 2 lata gdy społeczność gry się wykruszy, a to tylko zrobi grze dobrze – przybędą nowi gracze

   3. „tylko forza!” „tylko GTA!”… A potem jak ktoś próbuje zrobić konkurencyjną grę hejt zanim, w ogóle sprawdzicie co się pod tym kryje. W ten sposób doprowadziliście do monopolu a miejskie sandboxy i gry wyścigowe praktycznie wymarły. Gdzie GTA6 ja się pytam?

 1. 217zl Media Expert z kodem rabatowym który można zdobyć na ich stronie.

 2. Zagranie w betę mnie w ogóle nie zachęciło do zakupu tego czegoś:

  Zalety:
  -Duża mapa
  Wady:
  -Totalnie zabugowany tryb robienia zdjęć
  -Fabuła to totalny cringe „Musimy mieć dużo lajków pod focią na facebooku! Zbieraj więcej followersów!”
  -Fatalny model jazdy, arcade jak z jakieś gry na komórki
  -Światła przednie w nocy praktycznie nic nie oświetlają, trzeba liczyć na lampy uliczne
  -Mimo tego że mapa jest duża to jest bardzo nudna, brak Sears Tower (Najwyższego budynku w USA) w Chicago to jakiś żart?
  -Wyścigi łodziami to jakiś totalny żart, prowadzą się jak pudełka i w ogóle nie ma z tego żadnej przyjemności
  -Zawody samolotowe to w kółko wykonywanie tych samych 5 akrobacji
  -Masa pomniejszych bugów, NPC wchodzą w budynki, Znaki drogowe w dziwacznych miejscach, domy i drzewa unoszą się metr nad poziomem drogi itp.

 3. Miałem dostęp do bety a nawet nie odpaliłem. Po tych filmach, co zmienia się z samochodu w samolot potem znowu samochód, potem w motorówkę – odpuściłem. Takiego kabaretu to nawet w Saints Row nie było.

 4. Rozwój serii The Crew:

  1. Stwórz świat.
  2. Doklej do tego samochody, beznadziejny model jazdy i „fabułę”.
  3. Wydaj grę.
  4. Sprzedaż kiepska. Rozdaj ją za darmo.
  4. Weź świat z pierwszej części.
  5. Zmień model jazdy na trochę mniej beznadziejny.
  6. Doklej jeszcze bardziej żenującą otoczkę.
  7. Sprzedaj ludziom drugi raz to samo.

 5. The Crew 2, czyli sprzedaj w cenie gry coś, co powinno być stworzone jako aktualizacja 2.0 do pierwszej części.

  1. Niby czemu? Gra hula na zmodyfikowanym albo całkowicie innym silniku, do tego mapa chociaż podobna to praktycznie zrobiona od zera, z reszta to całkiem inna gra niż poprzedniczka co z początku mi się nie spodobało, ale to może być dobry kierunek.

 6. https://uploads.disquscdn.com/images/6a59e5be072326018eb8249f2668454098021691eb816895334c2ba6c202f099.gif

  Wy wszyscy którzy hejtujecie, widzieliście tę grę w ogóle na oczy? Graliście w „jedynkę”, i betę „dwójki”? Czy nie podoba wam się tylko z tego względu że fabuła to mocny cringe, i już z góry zakładacie, że cała reszta jest do niczego? Jeden pisze, że ta gra powinna być być jako darmowa aktualizacja do jedynki, drugi, że nic nie zostało zmienione względem jedynki(WTF?). Co tam, że prawie cała gra mapa została przeprojektowana, co tam, że renderer jest zrobiony od nowa, mocno zmieniono model jazdy, i fizykę, że nowa pula pojazdów, że dodano łodzie i samoloty, i całkowicie nowy soundtrack, zrobiono od zera cały dźwięk, jest zupełnie nowa zawartość(tj, wyścigi, wyzwania itd.) powinno być za darmo, bo użytkownik J-Kow tak uważa. Zamiast pisać takie bzdury to trzeba było przetestować sobie tę betę, bo pisząc takie kocopoły tylko się ośmieszacie.

  I żeby zaraz tutaj ktoś mi nie zarzucił, że jestem fanboyem czy coś, nie mam nic przeciwko sensownej krytyce. Jak komuś nie przypadł do gustu model jazdy, ogólna otoczka, czy cokolwiek innego, to ja to rozumiem, i nie mam nic przeciwko, wszak gusta są różne, ale pisanie takich głupot, nie mających absolutnie nic wspólnego z prawdą, to po prostu żenada, i aż przykro czytać.

  Mi osobiście beta the Crew 2 spodobała się bardzo, w zasadzie poprawiono, względem 1, niemal wszystko na co liczyłem. Model jazdy jest znacznie lepszy, grafika ładniejsza, dźwięk to już w ogóle ścisła czołówka jeśli chodzi o samochodówki. Samoloty i łodzie mimo moich wcześniejszych obaw okazały się całkiem fajne, i bynajmniej nie dodane na siłę. Soundtrack równie dobry co w jedynce, a sam gameplay bardzo przyjemny i zróżnicowany. Na minus jedynie ta skrajnie żenująca, i durna fabuła, ale i w jedynce wcale nie było lepiej(też straszny cringe, jeśli nawet nie większy), toteż cudów w tym wypadku się nie spodziewałem. Ja na pewno biorę, jak tylko pojawi się jakaś dobra oferta. Z tym, że jeszcze przed ostateczną decyzją poczekam na recenzje, żeby się upewnić jak jest z ilością contentu, i ekonomią gry, bo tego w becie się sprawdzić niestety nie dało. To tak żeby chociaż jedna pozytywna opinia tutaj była, bo widzę że w komentarzach tylko ogólny hejt :/ .

  1. Zapomniałeś tego nieśmiesznego obrazka „remember, no preorderz”.

   Co do fabuły, to w sumie też nie rozumiem zarzutów, w sumie od kiedy do samochodówek próbowali wpychać fabułę, to zawsze to była raczej najbardziej żenująca część gry, w której chyba czekało się tylko na panienki rozpoczynające wyścig.
   Z the crew to z tego, co wiem mieli dobry pomysł i fundament, ale dali ciała z tuningiem i wozami.

   Ale gadanie o darmowym patchu rozwala zawsze, nieważne jaka gra.

   1. „Zapomniałeś tego nieśmiesznego obrazka „remember, no preorderz”.”
    Ja Ci dam nieśmiesznego! 😉 On nie tylko jest śmieszny, ale bawiąc uczy 😉 . Ależ oczywiście, służę uprzejmie, i już wrzucam 🙂 .

    „Co do fabuły, to w sumie też nie rozumiem zarzutów, w sumie od kiedy do samochodówek próbowali wpychać fabułę, to zawsze to była raczej najbardziej żenująca część gry, w której chyba czekało się tylko na panienki rozpoczynające wyścig.”
    Też prawda, samochodówki z dobrą fabułą można policzyć na palcach jednej ręki, a w znacznej większości z nich jest ona zupełnie zbędna, bądź tak nijaka, że lepiej by nie było jej wcale.
    Jednak w przypadku the Crew 2 sytuacja jest dodatkowo kuriozalna, bo jedynka przecież miała jedną z najbardziej żenujących fabuł growych ever, toteż oburzenie, że w przypadku dwójki wcale nie jest lepiej, jest IMO trochę nie na miejscu.

    „Z the crew to z tego, co wiem mieli dobry pomysł i fundament, ale dali ciała z tuningiem i wozami.”
    Akurat tuning jest bardzo fajny, bo może, i wybór części jest stosunkowo niewielki, to przynajmniej większość z nich jest w miarę estetycznych, dzięki czemu stosunkowo łatwo samemu stworzyć coś przyjemnego dla oka, a i totalnych gniotów u innych graczy widzi się zdecydowanie mniej niż w grach konkurencyjnych(chociaż dla chcącego nic trudnego i i takie auta dało się spotkać w PVP w „jedynce”). Co do wozów to nie wiem o co Ci chodzi, przecież wybór aut jest w obu częściach świetny?

    „Ale gadanie o darmowym patchu rozwala zawsze, nieważne jaka gra.”
    No jak jeszcze chodzi o jakieś growe sequele niewiele się różniące od poprzednika to można zrozumieć, ale tutaj to już totalna ignorancja.

    https://uploads.disquscdn.com/images/b62c09be4fd7a100d6d92b4726c639d67536b8f6387958e586770cd35c03bed5.jpg

    1. „wybór części jest stosunkowo niewielki”
     No o to się rozchodzi, że był raczej ubogi.
     Co do wyboru aut, to ponoć na początku był mocno ograniczony i fury dobrze zabezpieczone za ścianą uwielbianych MT albo jako DLC.

     No ale tak jak mówię, nie wiem dokładnie i nie wiem, jak gra teraz stoi. Ostatnia samochodówka, jaka naprawdę mnie wciągnęła to był Burnout Takedown (chyba że ktoś do tego samego wora wrzuca Mario Kart, to 8 zabrała mi faktycznie setki godzin). Szkoda, że seria przepadła.

    2. „No o to się rozchodzi, że był raczej ubogi.”
     Jeśli o to chodzi, to faktycznie wybór był może niewielki, ale wolę tak niż dziesiątki części, a może z 10% z nich ładnie wygląda. Jakość>ilość. No i też bardzo mi się podobało, że niektóre z tych części bazowało na wersjach koncepcyjnych danego auta(np. Alfa 4C miała do wyboru tylny zderzak jak z concepta).

     „Co do wyboru aut, to ponoć na początku był mocno ograniczony i fury dobrze zabezpieczone za ścianą uwielbianych MT albo jako DLC. No ale tak jak mówię, nie wiem dokładnie i nie wiem, jak gra teraz stoi.”
     Ja znam dopiero końcową wersję, już po wydaniu obu dodatków, ale z tego co się orientuję to i bez DLC wybór aut był spory, chociaż muszę przyznać że sporo z tych fajniejszych było niestety w DLC.

     „Ostatnia samochodówka, jaka naprawdę mnie wciągnęła to był Burnout Takedown (chyba że ktoś do tego samego wora wrzuca Mario Kart, to 8 zabrała mi faktycznie setki godzin). Szkoda, że seria przepadła.”
     Ale, że jak, że Paradise City Ci się nie podobało? O.o

    3. Początkowa wersja TC1 faktycznie była uboga i niedopracowana. Niestety, jak to jest na rynku smród pozostał już na zawsze, a zgadzam się z Toba: TC1 po patchach i z dodatkami to przebogata gra wyścigowa, nad którą spędziłem 200+h i jest to mój ulubiony przedstawiciel gatunku. TC2 za pół roku też będzie bogaty, niestety na ten moment zabrakło trochę zawartości (PvP przede wszystkim).

    4. Ja tą pierwszą wersję znam tylko bardzo pobieżnie z recenzji, także wszystkie moje wypowiedzi odnośnie The Crew dotyczą wersji ostatecznej, tej dostępnej obecnie.

     „Niestety, jak to jest na rynku smród pozostał już na zawsze,”
     To niestety prawda, obecnie pewnie masa ludzi kieruje się Metascore mimo, że ono dotyczy tamtej starej wersji z 2014 która z obecną ma niewiele wspólnego.

     „TC1 po patchach i z dodatkami to przebogata gra wyścigowa, nad którą spędziłem 200+h i jest to mój ulubiony przedstawiciel gatunku.”
     Otóż to, TC jest świetne, sam pewnie spędziłem przy niej jeszcze więcej godzin, szkoda tylko, że sporą cześć odrzuci żenująca otoczka fabularna, i nie dadzą grze szansy.

     „TC2 za pół roku też będzie bogaty, niestety na ten moment zabrakło trochę zawartości (PvP przede wszystkim).”
     Musze przejrzeć sobie recenzje itp. bo grałem tylko w betę dwójki także nie bardzo wiem jak to tam wygląda z zawartością. PvP faktycznie trochę lipa, że nie dodali, ale jako że obecnie dalej jest w grze obecny wallride bug to może lepiej, że się wstrzymali, i chcą dopracować zamiast wrzucać na szybko taką wersję która pozwala na oszustwa.

 7. Przeszedłem jedynkę, to się wypowiem. Świetna gra, po becie bardzo mi się podobała, bardziej niż ogrywana w tym samym czasie Forza Horizon 3 🙂 Z wad wyścigi dużych łodzi (małe są super :D) i podstawowe ustawienia sterowania. No i może tryb akrobacji samolotów jakiś porywający nie jest :p Z zalet bardzo dobrze zaprojektowana mapa, przyjemny model jazdy, tuning samochodów, grafika. Ja na pewno się skuszę na pełną wersję jak tylko dostanę urlop i będę graaaaaaaaaaaać! 😀 Szkoda mi tylko, że do każdej lokacji idzie się teleportować, wolałem to „musisz dojechać na miejsce/odsłonić najpierw mapę” z pierwszej części, dawało takie poczucie wielkości świata.

   1. Będziesz robił festiwal lizania po jajkach, bo ktoś polubił słabą grę? No WOW!

    1. Bez wątpienia nie, natomiast na pewno będę zgłaszał prostackie prowokacje, to masz jak w banku 🙂 .

  1. Odnośnie teleportacji, możesz z niej korzystać, ale najlepsze jest w tym systemie to, że… nie musisz z niego korzystać:) Zrobiłem sobie małą wycieczkę z jednego wybrzeża na drugie Mustangiem. Spokojna jazda bez szaleństw. Wrażenia super, widoki pozamiejskie cieszą oko. Jestem w stanie kupić tą grę tylko ze względu na możliwość takiego podróżowania…

   … ale ze względu na wyścigi motorówek i zawody powietrzne prawdopodobnie tego nie zrobię. Wiadomo, prędzej czy później trzeba będzie pchnąć progress dalej i, moim zdaniem, sposób wykorzystania tych dwóch elementów gameplayu psuje odbiór gry. Konkurencje (właściwie to konkurencja) samolotów ograniczają się do wykonywania tych samych, prostych akrobacji w określonym czasie, z kolei ściganie się łodziami nie porywa i było nudne dla mnie. Osobiście odniosłem wrażenie, jakby to było wciśnięte na siłę.

   1. „ale ze względu na wyścigi motorówek i zawody powietrzne prawdopodobnie tego nie zrobię. Wiadomo, prędzej czy później trzeba będzie pchnąć progress dalej(…)” z tego co wiem, nowe zawody zależą tylko od poziomu sławy, więc nie musisz w ogóle tykać samolotów/motorówek (ale małe są fajne 🙂 )
    A odnośnie grafiki – na filmikach tego nie widać, ale jak się gra to grafika po prostu jest lepsza. Kwestia post procesów, może jakieś shadery czy paleta kolorów, nie wiem, mi się bardziej podoba :p Jasne, w pewnych miejscach mogło by być lepiej i gra ma swoje wady, ale wiem jedno – jak grałem w betę grałem kilka godzin bez przerwy. I w tym momencie nie obchodzi mnie grafika, jacyś przechodnie czy naczepy ciężarówek, tylko to, że dobrze mi się gra. I wam radzę to samo – gra wam się dobrze bujajcie i kupujcie, nie gra wam się dobrze to i super tekstury 4k zasięg rysowania 100km nie są warte złotówki.
    Ps. Jakby była super skopana to oczywiście też bym nie kupił, żeby dać wyraz sprzeciwu takim praktykom, ale bez przesady…

 8. biore, grałam w 1 do tej pory, grałem w alphy i bety 2. ale cena katastrofa, więc poczekam…

 9. Dodam jeszcze, że już pojawiła się recenzja ACG, która w miarę spoko nakreśla czym jest TC2 🙂

 10. 1. Fix na wywalanie się Forzy 3 na PC, wyłączyć mikrofon dla aplikacji (sic!).
  2. Jak masz kartę nvidii, to musisz cofnąć się do starszych sterowników (to problem wszystkich gier napisanych na UWP – ten sam problem jest na Gears of War 4). Nie pamiętam wersji, więc poszperaj w sieci.
  PS. Wklej w googla: 100% 2017 Fix | Forza Horizon 3 PC Gameplay Crash Fix

 11. Pełna wersja kupiona, tak tylko mówię żeby się pochwalić 😀 I dziękuję za przegląd ofert, bo zaoszczędziłem z 50zł jakbym sam szukał 😛

 12. Jeśli ktoś na PS4 zamierza kupić to polecam kupić wersję Deluxe w MediaExpert z 10zł rabatem i dokupienie sezon passa w kinguinie 😉 niby 92zł kosztuje ale jak przyszło do zapłaty to wyszło 83 zł (ps. nie użyłem żadnego balansu do zmniejszenia kwoty).Wtedy mamy złotą edycję ale z mapą i fajniejszą okładką 😉 przynajmniej mi się jakoś ta złota nie podoba.