X

«

»

Street Fighter V – Przegląd ofert przedpremierowych

Jeszcze tylko tydzień dzistreet-fighter-veli nas od premiery Street Fighter V – kolejnej części jednej z najpopularniejszych serii bijatyk. Gra nie zaoferuje wielkiej rewolucji w zakresie rozgrywki, chociaż nie obędzie się bez pewnych innowacji. Gracze dostaną do dyspozycji zupełnie nowe postacie, a także pasek V-Gauge, pozwalający na korzystanie ze specjalnych umiejętności – zarówno ofensywnych, jak i defensywnych. Poprawi ulegnie też oprawa graficzna. 

Premiera Street Fighter V przewidziana jest na 16 lutego. Gra pojawi się na PC oraz PlayStation 4.

 

PC – wersja cyfrowa

Aktualnie najlepszą ofertę na zakup Street Fighter V w wersji cyfrowej znajdziecie w sklepie Kinguin.pl. Po skorzystaniu z kodu rabatowego „LOWCYGIER” za grę przyjdzie Wam zapłacić 119,83 zł + 1,77 zł opłaty za transakcję. 

Alternatywą może być zakup w Gamesdeal.com, chociaż tutaj cena jest już nieco wyższa – 128,99 zł. Teoretycznie do kwoty tej powinniście dopłacić dodatkowe 4% opłaty za zakup, ale jest ona niwelowana kodem rabatowym, który znajdziecie na Facebookowym profilu sklepu. 

PC – wersja pudełkowa

Jeśli chodzi o wydanie w pudełku, to najniższą cenę znajdziecie w Neo24.pl, gdzie za grę przyjdzie Wam zapłacić 134,99 zł, zaś wysyłka jest darmowa. 

PlayStation 4 

Posiadacze konsoli PlayStation 4 grę kupią najtaniej w Konsoleigry.pl. Wyceniono ją tutaj na 229 zł, a koszt wysyłki rozpoczyna się od 7,99 zł. Do zamówień przedpremierowych otrzymacie też dodatkową skórkę dla Cammy.

Innym rozwiązaniem jest zakup gry w elektromarketach, takich jak Euro.com.pl lub Mediaexpert.pl – gra kosztuje tutaj 239 zł, a wysyłka lub odbiór w jednym z salonów jest bezpłatny. 

STREET_FIGHTER_V_STEELBOOK_BEAUTY_SHOT_PL1

W sprzedaży dostępna jest też wersja ze steelbookiem, którą najtaniej znajdziecie w Grymel.pl. Za to wydanie zapłacicie 249 zł, zaś odbiór w punktach RUCHu jest darmowy.