Street Fighter 6 taniej w MS Store BR

Preorder Street Fighter 6 za 227,18 zł zamiast 299 zł w brazylijskim MS Store

Premiera Street Fighter 6 już w piątek. Jeśli chcecie zaoszczędzić na zakupie najlepszej odsłony bijatyki Capcomu, możecie skorzystać z kart podarunkowych do brazylijskiego Microsoft Store. Podpowiemy Wam, jak kupić grę taniej.

Street Fighter 6 na Xbox Series X|S za 227,18 zł

Możecie zaoszczędzić nieco ponad 70 zł na kupnie cyfrowej wersji szóstej części Ulicznego Wojownika. Grę Capcomu kupicie dużo taniej, wykorzystując karty podarunkowe i wybierając brazylijską wersję Sklepu Microsoft. Przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik, który przeprowadzi Was przez cały proces.

Krok 1. Kup doładowania o łącznej wartości 280 BRL do Xbox Store BR za 227,18 zł

Wybierz doładowania, które pokryją koszt zakupu Street Fighter 6. W zestawieniach poniżej znajdziecie najlepsze oferty na doładowania do brazylijskiego Xbox Store.

W ofercie sklepu Kinguin do ceny doliczono opłatę przy płatności BLIKiem.

Krok 2. Zmień region na swoim komputerze i doładuj Konto Microsoft korzystając z naszego poradnika

Następnie, należy zmienić region użytkownika i dodać brazylijski adres rozliczeniowy, aby dokonać zakupu w MS Store BR. Przygotowaliśmy w tym celu specjalny poradnik, jak kupować gry w brazylijskim Xbox Store. Jeśli jesteś doświadczonym Łowcą i wiesz jak korzystać z innych wersji sklepów cyfrowych, przejdź dalej.

Krok 3. Kup Street Fighter 6 wykorzystując zgromadzone saldo na Koncie Microsoft

Wybierz grę w sklepie MS Store BR i finalizując transakcję skorzystaj z doładowanego salda na Twoim koncie Microsoft.

Zmiana regionu konta Windows nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji. Możesz bezpiecznie zmienić ustawienia z powrotem na Polskę.

Szósta odsłona kultowej serii bijatyk zbiera bardzo dobre recenzje. Jeśli chcecie poznać naszą opinię, zapraszamy Was do lektury recenzji Street Fighter 6.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.