Promocja na Spider-Man Remastered na PC

Steam obniża cenę Marvel's Spider-Man Remastered na PC. Zwróć grę i kup ją ponownie aż 40 zł taniej

Cena pre-ordera Marvel’s Spider-Man Remastered na Steamie została obniżona. Do tej pory gra kosztowała 299 zł, a od dzisiaj użytkownicy platformy kupią ją za 259 zł. Valve zaleca zwrócenie produktu i kupienie go ponownie o 40 zł taniej.

Wszyscy gracze, którzy kupili Marvel’s Spider-Man Remastered bezpośrednio na Steamie za 299 zł otrzymali dzisiaj maile zachęcające do dokonania zwrotu produktu. Cena gry została obniżona do 259 zł, kupując ją w pre-orderze ponownie, każdy gracz może zaoszczędzić aż 40 złotych.

Instrukcję dokonania zwrotu zakupionej gry znajdziecie na Steamie. FAQ platformy przeprowadzi Was przez ten proces krok po kroku.

W Epic Games Store pecetowy port Spider-Mana nadal kosztuje 299 zł. Bardzo prawdopodobne, że w najbliższym czasie platforma również dostosuje swoją cenę.


Łowcy, jeśli chcecie zakupić pre-order Marvel’s Spider-Man Remastered jeszcze taniej, skorzystajcie z ofert umieszczonych w poniższej tabelce.


Informację nadesłał MicKeR. Wielkie dzięki!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.