«

»

Starlink: Battle for Atlas – Przegląd ofert przedpremierowych
Starlink: Battle for Atlas – Przegląd ofert przedpremierowych
Nintendo SwitchPlaystation 4Xbox One

Starlink: Battle for Atlas – Przegląd ofert przedpremierowych

W grze Starlink: Battle for Atlas wcielamy się w rolę pilotów, których zadaniem jest uratowanie tytułowego systemu gwiezdnego przez niebezpieczną frakcją o nazwie Zapomniany Legion. Pod względem rozgrywki Starlink będzie dość typową, zręcznościową strzelanką z akcją prezentowaną z perspektywy trzeciej osoby. Tym co wyróżnia grę na tle konkurencji jest jej współpraca z modelami statków i wyposażenia, które umieszcza się w specjalnym uchwycie na kontroler. Wymiana wyposażenia w plastikowym modelu sprawi, że zmieni się ono również w samej grze.

Starlink: Battle for Atlas zadebiutuje 16 października. Gra dostępna będzie na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xboksie One i sprzedawana jest w formie zestawów startowych, które zawierają też statek, pilotów i uzbrojenie.

Nintendo Switch – Starter Pack

Starlink - Nintendo Switch

Wersja na konsolę Nintendo zawiera ekskluzywną zawartość w postaci pilota Foxa McClouda i statku Arwing. W zestawie znajduje się również pilot Mason Rana, podstawka na Joy-Cona oraz dwie bronie – Flamethrower i Frost Barrage. W formie cyfrowej dostępny jest tu także statek Zenith i broń Shredder.

Wydanie to kupicie najtaniej w sklepie Konsoleigry.pl. Jego cena wynosi tu 259,99 zł, a koszt wysyłki rozpoczyna się od 7,99 zł.

W sklepie Mediamarkt.pl grę wyceniono na 279 zł. Odbiór osobisty jest darmowy, koszt dostawy zaczyna się od 9,97 zł.

Jeżeli zależy Wam na wysyłce to lepiej skorzystać z propozycji Euro.com.pl z ceną 279,90 zł i darmową dostawą kurierem.

Ciekawie wypada też oferta Muve.pl w cenie 279,99 zł, darmową dostawą do kiosków Ruchu oraz zwrotem 5% wartości zamówienia na konto. Kwotę możecie wykorzystać do obniżenia ceny przyszłych zakupów.

Taką samą cenę ma też Electro.pl. Zapłacicie tu 279,99 zł. Nie otrzymacie żadnego zwrotu, ale w zamian za to możecie liczyć na bezpłatną dostawę kurierem.

PlayStation 4 – Starter Pack

Starlink - PlayStation 4

Wersja na PlayStation 4 zawiera statek Zenith, pilota Masana Ranę, trzy bronie – Shredder, Flamethrower i Frost Barrage oraz podstawkę na kontroler Dual Shock 4. 

Najniższą cenę wersji na tę konsolę znajdziecie w sklepach Mediaexpert.pl i Neonet.pl. W każdym z nich cena to 259,99 zł, a wysyłka kurierem jest darmowa.

W sklepie Konsoleigry.pl zapłacicie 259,99 zł z dostawą od 7,99 zł

Możecie zdecydować się też na zakup w Euro.com.pl w cenie 279 zł z darmowym kurierem lub Muve.pl 279,90 zł z bezpłatną dostawą do kiosków Ruchu i zwrotem 5% wartości zamówienia. Bardzo podobną ofertę znajdziecie też w Electro.pl279,99 zł z darmową przesyłką kurierem.

Xbox One – Starter Pack

Starlink - Xbox One

Pakiet startowy dla wersji na Xboksa One wygląda tak samo, jak przy wersji na PlayStation 4. W środku znajdziecie statek Zenith, pilota Masana Ranę, bronie Shredder, Flamerthrower oraz Frostbarrage i podstawkę umożliwiającą zamontowanie całości na kontrolerze.

Jeśli chodzi o ceny to najlepsze oferty znajdziecie w Electro.pl, Mediaexpert.pl i Neonet.pl. Każdy z tych sklepów ma swojej ofercie ten tytuł w cenie 259,99 zł z bezpłatną dostawą kurierem. 

Możecie zdecydować się też na zakup w Konsoleigry.pl z ceną 259,99 zł i dostawą od 7,99 zł.

Ciekawie wypadają też propozycje Euro.com.pl z ceną 279 zł i bezpłatną dostawą kurierem oraz Muve.pl279,90 zł z darmową dostawą do kiosków Ruchu oraz zwrotem 5% wartości zamówienia. 

 • WTF ile kosztuje??? Ile??? No kogoś przegięło nieźle… 300zł to ja mam pół roku abonamentu za internet plus telewizję.

  • PikaKnight

   Standardowa cena. 260zł = 200-220zł gra + 40-60zł figurki i przystawka do pada

   • Może dzieci byłyby usatysfakcjonowane z takiej figurki.

    • PikaKnight

     Od początku przecież wiadomo dla kogo są wszelakie Skylandersy, Disney Infinity, Lego Infinity itd. Nie inaczej jest z zabawkami ze Starlinka.

    • No nie koniecznie bo gra wygląda na ciekawą platformówkę.

  • Shirq

   Chyba przespałeś ostatnie kilka lat, praktycznie każda nowa gra kosztuje teraz powyżej 200zł, tutaj dają jeszcze jakieś kolekcjonerskie figurki.

   • Nie przespałem tylko to jest cena dla bogaczy.

    • Standardowe ceny. Właź z powrotem pod kamień…

   • kolekcjonerskie figurki XD własnie widze ze swiadomie wypowiadasz sie na temat tej gry najpierw zalecam przeczytanie chociaż krótkiego opisu danego produktu a później pisanie bezsensownych komentów

    • Shirq

     To ja Tobie zalecam najpierw zaznajomienie się z tematem, zamiast pisać bezsensowne komentarze XD Oczywiście, że świadomie się wypowiadam, bo jak producent decyduje się na prowadzanie tego typu figurek, to nie poprzestanie na jednej czy dwóch, tylko wypuści całą serię. Przykład Amiibo, Skylanders czy nawet Lego, gdzie figurki są częścią gier, a jednocześnie mają wartość kolekcjonerską, bo ludzie często to kupują dla samych figurek nawet nie mając gier. To samo producent chce uzyskać tutaj, choć pewnie z dużo mniejszym skutkiem.

  • mrvalgard

   260 a nie 300, czyli dokładnie tyle ile nowa gra od zawsze. Wiec praktycznie gratis dostajemy figurki. Mega opłacalne, mogli spokojnie wołać 350 za taki zestaw.

   • tylko na co i komu takie figurki

  • dark

   Kurła pacz grażyna plyty sprzedajo za trzista złotych to za tyle miałbym 100 flaszek amareny.

 • Inferius

  trzeba być geniuszem żeby reklamować gry konsolowe u steamowców

  • mrvalgard

   przecież od zawsze są tu gry konsolowe lol

 • Co za szajs 😀