Pre-order Star Ocean: The Divine Force

Star Ocean The Divine Force na PC, PlayStation i Xbox: pre-order, premiera, cena, gdzie kupić najtaniej (akt.)

Premiera Star Ocean The Divine Force zbliża się dużymi krokami. Szósta odsłona serii zadebiutuje na rynku 27 października 2022 roku. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zestawienie ofert na pre-order gry w wersji na PC oraz konsole Xbox i PlayStation. Cena Star Ocean The Divine Force w cyfrowej dystrybucji zaczyna się już od 222,41 zł. Na szczęście w tym przypadku nie musicie kupować kota w worku. Twórcy przygotowali demo Star Ocean The Divine Force dostępne w PlayStation Store i Xbox Store.

Star Ocean The Divine Force – co wiemy o grze

Star Ocean The Divine Force to szósta odsłona serii zapoczątkowanej jeszcze w 1996 roku. Tytuł stanowi połączenie klasycznego jRPG oraz gry akcji. Gracze zostają przeniesieni do uniwersum łączącego w sobie elementy fantasy i science fiction. W ramach rozgrywki wcielamy się w dwójkę bohaterów, których losy splata zupełny przypadek. Od tej pory duet protagonistów musi stawić czoła przeciwnościom losu oraz potężnej Federacji Pangalaktycznej.

Produkcja skupia się na opowiadanej historii. W trakcie przygody podejmiemy się wielu zadań, a nasze wybory wpłyną na przebieg przyszłych wydarzeń oraz skład naszej drużyny. Star Ocean The Divine Force zaoferuje także swobodną eksploracji w największym w historii serii świecie gry. Bohaterowie mogą swobodnie poruszać się we wszystkich kierunkach i przemierzać przestworza. Kwintesencją zabawy będą natomiast szalenie widowiskowe i dynamiczne starcia z przeciwnikami. Do pokonania wrogów wykorzystamy zróżnicowany arsenał broni oraz zdobywane wraz z postępem zabawy umiejętności.


Gdzie kupić najtaniej Star Ocean The Divine Force

Premiera Star Ocean The Divine Force zaplanowana została na 27 października 2022 roku. Już teraz możecie jednak zakupić grę w przedsprzedaży. Tytuł dostępny jest w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Cena Star Ocean The Divine Force na PC zaczyna się od 223,90 zł. Za zakup pre-orderu otrzymacie specjalne bronie dla głównych bohaterów oraz unikatowe pionki do wykorzystania w minigrze Es’owa. Bierki do gry inspirowane postaciami z Valkyrie Chronicles i Radiata  Stories.

W ofercie pojawi się także specjalna wersja Star Ocean The Divine Force Digital Deluxe zawierajaca:

  • podstawową wersję gry Star Ocean The Divine Force
  • zestaw 2 sztuk broni dla bohaterów
  • zestaw 4 akcesoriów/pionków
  • wyposażenie w grze: zestaw 2 sztuk
  • akcesoria w grze: zestaw 4 sztuk
  • cyfrową ścieżkę dźwiękową
Pre-order Star Ocean: The Divine Force

Promocje na pre-order Star Ocean The Divine Force na PC

Aktualizacja #2

Ceny i dostępność Star Ocean The Divine Force zostały zaktualizowane. Premiera gry już dzisiaj.

Poniższe zestawienia zawierają najlepsze oferty na tanie Star Ocean The Divine Force (klucz Steam). Tytuł w wersji na PC zakupicie w przedsprzedaży już od 223,90 zł:

Cena Star Ocean The Divine Force na PlayStation

Pudełkowe wydanie Star Ocean The Divine Force na konsolę PlayStation 4 możecie zakupić już od 248,99 zł. Cena cyfrowej edycji została ustalona na 299 zł. Box z next-genową wersją na PS5 kosztuje natomiast 259,99 zł:

Cena Star Ocean The Divine Force na Xbox

Cena Star Ocean The Divine Force na konsole Xbox w wersji pudełkowej zaczyna się od 259,90 zł. Za cyfrowe wydanie tytułu na Xbox One oraz Xbox Series X|S zapłacicie natomiast 299 zł:


Darmowe demo Star Ocean The Divine Force

W przypadku najnowszej odsłony serii Star Ocean nie musicie kupować kota w worku. Twórcy przygotowali darmowe demo Star Ocean The Divine Force, które mogą sprawdzić wszyscy posiadacze konsol PlayStation 4, PlayStation5, Xbox One i Xbox Series X|S. Wersja demonstracyjna pozwala wcielić się w Raymonda Lawrence’a, jednego z dwójki głównych protagonistów. Młody kapitan statku handlowego rozbija się na planecie Aster IV, a gracze mają szansę zapoznać się z początkiem jego przygód. Demo dostępne jest za pośrednictwem PlayStation Store i Xbox Store:


Łowcy, znacie serię Star Ocean? Czekacie na kolejną odsłonę cyklu? Graliście już w darmowe demo Star Ocean The Divine Force? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.