Resident Evil 4 Remake na Xbox Series za 207,51 zł zamiast 319 zł w MS Store. Zagraj już dziś, dzień przed premierą!

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej odsłony legendarnej serii survival horrorów. Pre-order Resident Evil 4 Remake możecie kupić ponad 110 zł taniej w brazylijskim regionie Microsoft Store. Dzięki giftcardom BRL cena gry zostaje obniżona z 318,99 zł do 207,51 zł.

Pre-order Resident Evil 4 na Xbox Series X tanio brazylijskim Microsoft Store:

Powyższą cenę uzyskacie dzięki tanim doładowaniom BRL z Instant Gaming:

Brak prowizji za płatność.

Premiera Resident Evil 4 Remake zaplanowana jest na 24 marca. Łowcy, jeśli wolicie pudełkowe wydanie gry, zapraszamy Was do naszego przeglądu najlepszych ofert na RE4 Remake.


Jak kupić Resident Evil 4 Remake taniej w brazylijskim Microsoft Store?

Krok 1. Kup karty podarunkowe o łącznej wartości 350 BRL w sklepie w Instant Gaming:

Brak prowizji za płatność.

Najlepsze aktualne oferty na doładowania BRL znajdziecie poniżej:

Krok 2. Będąc zalogowanym na Windowsie swoim kontem Microsoftu, przejdź do Ustawień Systemu, po czym wybierz kolejno zakładki Czas i Język oraz Język i Region. W tym menu zmień (tymczasowo!) region systemu z Polski na Brazylię, co pozwoli w następnym kroku na aktywowanie giftcardów BRL.

Krok 3. Wejdź do aplikacji Microsoft Store w Windowsie. Kliknij na avatar swojego profilu w prawym górnym rogu okienka sklepu i wybierz opcję Zrealizuj kod lub karty upominkowe. Wpisz i aktywuj każdą kartę podarunkową zakupioną w Instant Gaming.

Krok 4. Kup Resident Evil 4 w brazylijskim Microsoft Store korzystając w koszyku z doładowanego w Kroku 3. salda 260 BRL:

Po dokonaniu zakupu możesz przestawić region konta Windows z powrotem na Polskę. Zmiany regionu nie niosą ze sobą żadnych konsekwencji.


Jak zagrać w Resident Evil 4 Remake dzień przed premierą?

Tradycyjnie, jeśli nie grzeszycie cierpliwością i chcecie zagrać w remake Resident Evil 4 już dziś, to wystarczy postąpić zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Przejdź do ustawień w menu konsoli Xbox,
  2. Odnajdź rubrykę „System”, a następnie kliknij w przycisk „Język i Lokalizacja”,
  3. W nowym oknie zmień region z Polski na Nową Zelandię, co pozwoli ominąć blokadę dla naszej strefy czasowej.

Wczesny dostęp z uwagi na zmianę regionu konta zadziała również na PC. Gracze posiadający system operacyjny Windows powinni skorzystać z instrukcji na stronie Microsoft Support w celu przestawienia profilu na region Nowej Zelandii.

Tuż po północy, 24 marca, możecie bez żadnych konsekwencji przywrócić swoje konto do polskiego regionu.


Recenzje Resident Evil 4 Remake zwiastują jednego z kandydatów do tytułu GOTY 2023

Capcom jest bardzo pewny swego. Blisko tydzień przed oficjalną premierą Resident Evil 4 Remake recenzenci mogli wygłosić swoje opinie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że legendarna odsłona legendarnej marki stanie się jeszcze bardziej… legendarna? Serwis Metacritic zagregował już ponad 100 opinii krytyków branżowych, z których została wyciągnięta średnia rzędu 93/100 punktów Metascore. Recenzje zwiastują ulepszoną rozgrywkę i naprawdę spore zmiany w zawartości znanej historii.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.