Resident Evil 4 Remake taniej

Resident Evil 4 Remake na PS5 i PS4 za 246,83 zł zamiast 299 zł w PlayStation Store przy płatności giftcardami

W końcu odbyła się premiera długo wyczekiwanego odświeżenia kultowej gry Capcomu. Reisdent Evil 4 Remake kupicie taniej na konsolach PS5 i PS4 dzięki doładowaniom 100 PLN do PS Store. Używając trzech kart podarunkowych obniżycie cenę z 299 zł do 246,83 zł.

Resident Evil 4 Remake taniej w PlayStation Store:

Powyższą cenę uzyskacie przy użyciu trzech giftcardów 100 PLN do PSN:

Premiera Resident Evil 4 Remake odbędzie się już dzisiaj, 24 marca. Jeśli wolelibyście zaopatrzyć się w pudełkowe wydanie RE4, polecamy zapoznać się z naszym przeglądem ofert przedpremierowych.


Jak kupić taniej Resident Evil 4 Remake w PlayStation Store

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, aby zaoszczędzić na cyfrowym wydaniu Resident Evil 4 Remake (PS5 & PS4).

Krok 1. Kup w Kinguinie giftcardy do PlayStation Store o łącznej wartości 300 PLN:

Krok 2. Wszystkie trzy karty podarunkowe aktywuj na swoim koncie PlayStation Network. Logując się w przeglądarce, kliknij w avatar konta, a następnie naciśnij przycisk Wykorzystaj kod.

Konto użytkownika PlayStation Store

Krok 3. Kup Resident Evil 4 Remake (PS5 & PS4) korzystając z wcześniej doładowanych 300 PLN. Ostateczna cena za konsolowe wydanie odnowionego RE4 wyniesie 246,83 zł.

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.