Premiera Street Fighter 6

Przegląd ofert na Street Fighter 6: cena, premiera, edycje. Gdzie kupić najtaniej bijatykę Capcomu?

Miłośnicy wirtualnego bicia oponentów już niebawem będą mogli zagrać w kolejną odsłonę serii Street Fighter. Premiera Street Fighter 6 jest tuż za rogiem, gdyż to 2 czerwca 2023 roku staniemy w szranki z wirtualnymi oponentami i stoczymy pojedynki rankingowe z żywymi graczami. Piąta odsłona serii panuje w turniejach od siedmiu lat. Czas najwyższy, aby Capcom wpuścił nowego króla na salony. Przygotowaliśmy dla Was krótkie zestawienie ofert przedpremierowych. Najniższa cena Street Fighter 6 w wydaniu pudełkowym na konsole to obecnie 269,99 zł.

Wszystko co wiemy o Street Fighter 6

Szósta część Ulicznego Wojownika jest pierwszą odsłoną serii na rewelacyjnym silniku RE Engine, który znamy nie tylko z nowych Residentów, ale także z genialnego Monster Hunter World i Monster Hunter Rise. Możemy mieć tym samym pewność, że Capcom przygotuje dla wszystkich fanów bijatyk prawdziwą ucztę. Cena Street Fighter 6 zaczyna się w cyfrowej dystrybucji już od 179,70 zł za wersję PC. Oprócz typowych starć na arenie, nazwanych w tej części Fighting Ground, do dyspozycji graczy oddano nowe tryby:

  • Battle Hub, gdzie wejdziemy w interakcję z innymi graczami, prowadząc stworzonego przez nas awatara. Battle Hub przewiduje aż 100 innych postaci w jednym lobby. W tym miejscu nie tylko wyzwiemy przeciwnika na pojedynek, ale również wypróbujemy minigry o mocno arcadowym charakterze. W Battle Hub będziemy mogli zorganizować turniej i przyglądać się potyczkom innych graczy.
  • World Tour, to tryb „otwartego świata” z elementami fabularnymi, gdzie utworzoną przez nas postacią będziemy przemierzać przygotowane przez twórców obszary, wyzwiemy adwersarzy na pojedynek, wzmocnimy swoje statystyki czy też wybierzemy styl i ataki specjalne nawiązujące do dostępnych w grze postaci.

Przypominamy, że data premiery Street Fighter 6 została zaplanowana na 2 czerwca.

Promocje na Street Fighter 6 w polskich sklepach

W polskich sklepach możecie już składać zamówienia na preorder Street Fighter 6. Tytuł zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4, PS5 oraz Xbox Series X|S. Niestety gra nie ukaże się na poprzedniej generacji urządzeń Microsoftu, co jest powtórką sytuacji jaka miała miejsce w przypadku braku premiery Resident Evil 4 Remake na Xbox One.

Aktualizacja 2

Zaktualizowaliśmy artykuł pod kątem cen i dostępności ofert.

Preorder Street Fighter 6 na PlayStation 5 i PS4

Cena Street Fighter 6 w wersji pudełkowej na konsole PlayStation 4 i PS5 zaczyna się od 269,99 zł. W wybranych sklepach do swoich zamówień otrzymacie także Steelbook Street Fighter 6 w ramach bonusu.

Premeira Street Fighter 6 Steelbook

Na grze w cyfrowym wydaniu możecie zaoszczędzić dzięki kartom podarunkowym PSN. Najlepsze oferty znajdziecie poniżej. Przygotowaliśmy również poradnik, jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store.

Cena Street Fighter 6 na Xbox Series

W przypadku urządzeń Microsoftu, cena Street Fighter 6 zaczyna się 278,99 zł. Do każdego przedpremierowego zamówienia otrzymacie bonus w postaci unikalnych kolorów kostiumów. Niestety gra nie ukaże się w wersji na Xbox One.

Premeira Street Fighter 6 Bonusy

Tani Street Fighter 6 na PC

Łowcy, jeśli planujecie zakupić Street Fighter 6 tanio, to najlepszym wyborem będzie wersja na PC, której cena w cyfrowej dystrybucji zaczyna się od 179,70 zł:

Co zawiera Street Fighter 6 Edycja Kolekcjonerska

Najwięksi fani serii mogę zakupić specjalne wydanie gry. Cena edycji kolekcjonerskiej Street Fighter 6 zaczyna się w polskich sklepach od 1399 zł:

Premiera edycji kolekcjonerskiej Street Fighter 6 została zaplanowana na 2 czerwca 2023 roku.

Promocja na Street Fighter 6_ Mad Gear Box

W skład edycji kolekcjonerskiej Street Fighter 6 Mad Gear Box wchodzą:

  • pełną wersję gry Street Fighter 6 (na wybraną platformę)
  • POP UP PARADE – dwie figurki (Luke i Kimberly) o wysokości 17 cm
  • artbook
  • zestaw naklejek
  • plansze do dioramy
  • kolekcjonerskie pudełko
  • dodatek Year 1 Ultimate Pass (4 dodatkowych bohaterów, 4 dodatkowe stroje, 2 dodatkowe areny, 7700 Drive Tickets)
  • cyfrowe bonusy za zakup pre-orderu (dodatkowe stroje i kolory dla bohaterów: Chun-Li, Jamie, Manon, Dee Jay, Juri, Ken)

Recenzje Street Fighter 6 zwiastują najlepszą odsłonę bijatyki Capcomu

W sieci pojawiły się recenzje nowej odsłony Ulicznego Wojownika. Recenzenci podkreślają dostępność trzech trybów rozgrywki, ułatwiając wejście mniej doświadczonym graczom w świat bijatyk, a także lepszy start w porównaniu z poprzednią częścią. Średnia ocen na portalu Opencritic wynosi 92/100, a samą grę poleca 99% krytyków. Podobnie w przypadku Metacritic, gdzie średni Metascore to 92/100.


Łowcy, jesteście fanami popularnej serii bijatyk od firmy CAPCOM? Czy dotychczasowe zapowiedzi i fragmenty rozgrywki zachęciły Was by złożyć zamówienie na preorder Street Fighter 6? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.