Przegląd ofert na Pikmin 4: cena, premiera, preorder. Gdzie kupić najtaniej grę ekskluzywną na Nintendo Switch?

Już 21 lipca odbędzie się premiera Pikmin 4, ekskluzywnego tytułu na Nintendo Switch, za który odpowiada sam Shigeru Miyamoto. Wiedząc jakim zainteresowaniem cieszyły się poprzednie odsłony cyklu, postanowiliśmy przygotować dla was krótki przegląd ofert przedpremierowych. Cena Pikmin 4 w polskich sklepach zaczyna się już od 224,90 zł.

Pikmin 4, czyli strategia w skali mikro

Pikmin 4 to połączenie strategii czasu rzeczywistego z grą logiczną. W tytule przyjdzie wcielić się nam w kosmicznych podróżników, którzy rozbili się na nieznanej planecie i muszą naprawić swój statek, by wrócić do siebie.

Gracz przejmie kontrole nad jednym z rozbitków, który może dowodzić tytułowymi pikminami w trakcie zabawy. Kluczem do sukcesu jest umiejętne wykorzystanie zdolności różnych gatunków stworków w celu pokonywania przeszkód terenowych oraz przeciwników, by zdobywać potrzebne do naprawy statku zapasy.

W Pikmin 4 zostanie oddany do naszej dyspozycji nowy rodzaj tytułowych stworków – lodowy, który jak inne gatunki ma unikatowe zdolności. Ten rodzaj pikmina pozwoli mrozić wodę, by można było przebiec po powstałym w ten sposób lodzie lub zamrażać przeciwników w trakcie walk. Nowym dodatkiem jest także Oatchi, kosmiczny pies, który wspiera graczy podczas ich podróży oraz rozwiązywania zagadek.

Przypominamy, data premiery Pikmin 4 to 21 lipca 2023r. Cena Pikmin 4 zaczyna się już od 224,90 zł.

Cena Pikmin 4 na Nintendo Switch

W polskich sklepach dostępna jest możliwość składania zamówień na preorder Pikmin 4. Pudełkowe wydanie gry zawiera kartridż. Cena Pikmin 4 w polskich sklepach zaczyna się od 224,90 zł. Tytuł dostępny jest również cyfrowo. W Nintendo eShop cena Pikmin 4 to 249,80 zł.


Łowcy, planujecie kupić preorder Pikmin 4, czy wolicie poczekać, aż pojawią się pierwsze opinie o najnowszej grze Shigeru Miyamoto?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.