Preorder Master Detective Archives Rain Code: cena, premiera, edycje. Gdzie kupić taniej nową grę twórców serii Danganronpa?

Łowcy, są pośród Was fani serii Danganronpa? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Was najnowsze dzieło jej twórców – Master Detective Archives Rain Code, które pozwoli wcielić się Wam w początkującego detektywa Yumę i rozwiązywać tajemnice w mieście deszczu – Kanai Ward. Premiera Rain Code na Nintendo Switch zaplanowana jest na 30 czerwca 2023 r. Znając popularność japońskiej konsoli pośród naszych użytkowników, postanowiliśmy przygotować dla Was przegląd ofert przedpremierowych na ten ekskluzywny tytuł. Aktualnie najniższa cena Master Detective Archives: Rain Code to 224,90 zł.

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy artykuł pod kątem cen i dostępności ofert.

Rain Code, czyli detektywistyczna gra akcji od twórców serii Danganronpa

W Master Detective Archives Rain Code wcielamy się w Yumę, młodego detektywa z amnezją, który wraz z nawiedzającym go duchem Shinigami, rozwiązują zagadki. Bohaterowie współpracują z World Detective Organization i pracującymi w niej Master Detectives, władającymi nadnaturalnymi umiejętnościami, które wykorzystywane są do rozwiązywania tajemnic.

W trakcie rozgrywki przyjdzie nam przemierzać Kanai Ward, miasto deszczu, które kontrolowane jest przez megakorporację Amaterasu Corporation. Traktuje ona WDO i jej pracowników jako swoich wrogów, co sprawia, że wykorzystują swoje wpływy i środki, by prawda o nierozwiązanych sprawach nigdy nie wyszła na jaw. Gracze mogą bez przeszkód poruszać się po metropolii, odwiedzając różnorodne lokacje, by przeprowadzać przesłuchania i zbierać dowody dotyczące badanych przestępstw. Te przydają się później w Mystery Labyrinth, czyli miejscu ucieleśniającym zagadki, gdzie zadaniem grającego jest rozwiązywanie łamigłówek, które prowadzą do ostatecznego odkrycia prawdy. W labiryncie przyjdzie nam się zmierzyć także z Mystery Phantoms, czyli fizyczną formą woli sprawców i osób chcących ukryć prawdę przed ujrzeniem światła dziennego. Przeciwników tych pokonać musimy w trakcie potyczek na rozumowanie, unikając nieprawdziwych twierdzeń i stosujących odkryte dowody jako naszą broń.

Przypominamy, premiera Master Detective Archives: Rain Code zaplanowana jest na 30 czerwca. Cena Rain Code na Nintendo Switch zaczyna się od 224,90 zł.


Cena Master Detective Archives: Rain Code na Nintendo Switch w polskich sklepach

W wybranych polskich sklepach dostępne jest fizyczne wydanie gry. Cena Master Detective Archives: Rain Code w pudełku zaczyna się od 224,90 zł. Gra w formie cyfrowej w Nintendo eShop jest dostępna w cenie 249,80 zł.

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Master Detective Archives: Rain Code

Na rynku dostępna jest również edycja kolekcjonerska Master Detective Archives: Rain Code. Wydanie specjalne dostępne jest za 429 zł, a w jego skład wchodzą:

  • fizyczne wydanie gry,
  • kolekcjonerski steelbook,
  • soundtrack Noise of Neon (płyta CD),
  • 16-cm pluszaka Shinigami
  • artbook

Przypominamy, data premiery Rain Code Collector’s Edition na Nintendo Switch zaplanowana jest na 30.06.2023 r.


Łowcy, macie w planach kupić pre-order Rain Code na Nintendo Switch, a może poczekacie na pierwsze przeceny na tytuł Spike Chunsoft?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.