Preorder Company of Heroes 3 Console Edition: cena, premiera, edycje. Gdzie kupić najtaniej konsolowe wydanie strategii?

Łowcy, wielkimi krokami zbliża się premiera Company of Heroes 3 Console Edition. Konsolowe wydanie strategi zadebiutuje już 30 maja. Gra dostępna będzie tylko na PlayStation 5 oraz Xbox Series. Znając popularność poprzednich odsłon cyklu, postanowiliśmy przygotować dla was przegląd najlepszych ofert na pre-ordery. Cena Company of Heroes 3 Console Edition zaczyna się od 229 zł.

Company of Heroes po raz pierwszy na konsolach

Łowcy, nadeszła wiekopomna chwila. Cykl debiutuje wreszcie na konsolach!

Trzecia odsłona serii ponownie przenosi graczy w czasy II Wojny Światowej, tym razem na obszar śródziemnomorski, gdzie toczono walki w Północnej Afryce oraz we Włoszech. Ponownie przyjdzie kontrolować nam oddziały Armii Stanów Zjednoczonych oraz Wermachtu, ale także wojska brytyjskie oraz niemiecki korpus ekspedycyjny Afrika Korps.

Jednym z najistotniejszych elementów CoH 3 jest mapa kampanii, która wymaga od grających podejmowania decyzji strategicznych, które mają później wpływ na działania operacyjne, gdzie przejmuje się bezpośrednią kontrolę nad oddziałami i prowadzi je do walki.

Premiera Company of Heroes 3 Console Edition będzie miała miejsce już 30 maja, czyli 3 miesiące później niż wydanie pecetowe.

Promocje na Company of Heroes 3 Console Edition w polskich sklepach

Preorder Company of Heroes 3 Console Edition w polskich sklepach dostępny jest na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series.

Preorder Company of Heroes 3 Console Edition na PlayStation 5

Cena Company of Heroes 3 Console Edition na konsolę Sony zaczyna się od 229 zł.

Łowcy, cenę cyfrowego wydania gry obniżyć możecie korzystając z kart podarunkowych o wartości 100 PLN i 50 PLN.

Cena Company of Heroes 3 Console Edition na Xbox Series

Cena Company of Heroes 3 Console Edition na konsole Xbox Series w polskich sklepach zaczyna się od 235 zł.

Co zawiera Company of Heroes 3 Console Launch Edition

W polskich sklepach dostępna jest także wydanie zawierające zestaw dodatków, w tym steelbook Company of Heroes 3. W skład Launch Edition wchodzi:

  • gra Company of Heroes 3,
  • steelbook,
  • kolekcjonerska książka,
  • dwustronna mapa,
  • naszywka,
  • zestaw DLC

Tak jak wspominaliśmy wyżej, premiera Company of Heroes 3 Console Launch Edition zaplanowana została na 30 maja, a cena pudełkowe wydania zaczyna się od 229 zł.

Promocje na Company of Heroes 3 na PC

Company of Heores 3 od jakiegoś czasu dostępne jest już na PC. Jeśli nie chcecie czekać na premierę konsolowego wydania tytułu, możecie kupić tytuł w niższej cenie na komputery osobiste.


Łowcy, co myślicie o debiutuje strategii na konsolach? Macie zamiar kupić preorder Company of Heroes 3 czy poczekacie na pierwsze promocje?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.