Preorder Assassin's Creed Mirage

Przegląd ofert na Assassin's Creed Mirage: cena, premiera, edycje. Gdzie kupić nową grę Ubisoftu najtaniej?

Jesteśmy tuż po prezentacji nowego zwiastuna Assassin’s Creed: Mirage. Gra zadebiutuje na PC, konsolach PlayStation, Xbox jeszcze w tym roku. Mirage jest trzynastą, dużą odsłoną serii stworzonej przez Ubisoft. Premiera Assassin’s Creed Mirage została zaplanowana na 12 października 2023 roku. Przejrzeliśmy dla Was oferty polskich sklepów i wybraliśmy najlepsze z nich.

Czym jest Assassin’s Creed: Mirage?

Akcja gry przeniesie się do XIX-wiecznego Bagdadu, gdzie podążymy śladami Basima Ibn Ishaqa. Postać możecie kojarzyć z Assassin’s Creed: Valhalla, gdzie Basim był jednym z bohaterów pobocznych. W trakcie rozgrywki zobaczymy, jak mężczyzna staje się cichym zabójcą, będąc na początku ulicznym złodziejem. Assassin’s Creed: Mirage ma być powrotem do korzeni serii, kładąc znacznie większy nacisk na skradanie, elementy parkouru i skrytobójstwa. Bagdad zostanie podzielony na cztery dzielnice, które będziemy mogli eksplorować i wykonywać w nich zlecenia.

Premiera Assassin’s Creed: Mirage nastąpi 12 października 2023 roku.

Cena Assassin’s Creed Mirage na konsole Sony PlayStation

Najnowsza odsłona uznanej serii Ubisoftu ukaże się na PlayStation 4 oraz PS5. Cena Assassin’s Creed: Mirage w wydaniu pudełkowym zaczyna się od 194 zł w wersji na PS4.

Na grze możecie zaoszczędzić dokonując płatności kartami podarunkowymi PSN. Dokładną instrukcję znajdziecie w naszym poradniku jak kupić taniej Assassin’s Creed Mirage w PS Store.

Preorder Assassin’s Creed: Mirage na Xbox One i Xbox Series

Posiadacze konsol Microsoftu również wcielą się w Basima. Cena Assassin’s Creed: Mirage na Xbox One i Xbox w przedsprzedaży rozpoczyna się od 194 zł.

Instrukcję dokonania zakupu taniej Assassin’s Creed Mirage w brazylijskim Microsoft Store znajdziecie w naszym poradniku.

Pudełkowe wydanie Assassin’s Creed: Mirage na PC za 199 zł

Ubisoft ma w planach wydać pudełko AC: Mirage na PC. Jeśli jesteście zwolennikami takiego rozwiązania, w polskich elektromarketach cena Assassin’s Creed: Mirage na PC wynosi 199 zł.

Jeśli pudełko nie jest Wam potrzebne, aktualna cena klucza na platformę Ubisoft Connect wynosi 159,49 zł zamiast 199,90 zł dla standardowej wersji gry. Assassin’s Creed: Mirage Deluxe Edition na PC kosztuje 249,90 zł. Najlepsze oferty znajdziecie w poniższych zestawieniach.

Zawartość Assassin’s Creed: Mirage Deluxe Edition

Edycji Deluxe Assassin’s Creed Mirage składa się z gry oraz szeregu dodatków. Tak prezentuje się pełna zawartość wydania:

 • Podstawowa gra Assassin’s Creed: Mirage na wybraną platformę
 • Strój inspirowany grą Prince of Persia
 • Skórki dla orła oraz wierzchowca
 • Broń
 • Cyfrowy artbook
 • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa

Edycja Kolekcjonerska Assassin’s Creed: Mirage i jej zawartość

Prezentowane podczas ostatniego PlayStation Showcase AC: Mirage otrzyma Edycję Kolekcjonerską. Cena Assassin’s Creed: Mirage Collector’s Case w zestawie z grą zaczyna się od 721,02 zł.

Assassin’s Creed Mirage Collector’s Case zawiera:

 • Grę Assassin’s Creed Mirage w wersji Deluxe Edition na wybraną platformę
 • Figurkę Basima (32cm)
 • Replikę broszki Basima
 • Kolekcjonerski Steelbook z nadrukiem wybranym przez fanów
 • The Art of Assassin’s Creed Mirage mini-artbook
 • Mapę Bagdadu
 • Soundtrack

Łowcy, co sądzicie o powrocie Assassin’s Creed: Mirage do korzeni serii? Cieszycie się na myśl o odwiedzeniu twierdzy Alamut? Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o grze.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.