Promocja na Twierdza Władcy Wojny
  Polecamy

Promocje na Twierdza: Władcy Wojny - mini przegląd pre-orderów nowej odsłony kultowej strategii

Dziś swoją premierę ma najnowsza odsłona kultowej strategii Stronghold. Chociaż gra jeszcze nie ujrzała światła dziennego, to już można znaleźć pierwsze promocje na Twierdza: Władcy Wojny (lub, jak ktoś woli oryginalny tytuł – Stronghold: Warlords). Władcy Wojny oddają w ręce graczy między innymi możliwość rekrutowania, ulepszania oraz dowodzenia tytułowymi watażkami. Oprócz tego po raz pierwszy w serii pojawią się wojska z Dalekiego Wschodu – w Stronghold: Warlords znaleźć można m.in. mongołów, cesarskich wojowników oraz samurajów.

Cena Twierdza: Władcy Wojny w cyfrowym pre-orderze zaczyna się już od 105,00 zł, natomiast pudełkowa Edycja Limitowana kosztuje 129,00 zł. Premiera gry Stronghold: Warlords odbędzie się dzisiaj (09.03) o godzinie 19:00.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie najlepsze promocje na Twierdza: Władcy Wojny w przedsprzedaży.

Cena Twierdza: Władcy Wojny na PC – wersja cyfrowa

Promocje na Twierdza: Władcy Wojny Edycja Limitowana na PC – wydanie pudełkowe

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.

Promocja na Twierdza Władcy Wojny Edycja Limitowana

Łowcy, cały czas trzymacie na swoich dyskach Twierdzę Krzyżowiec – wiemy, że tak ;)? Zamierzacie dać szansę nowej odsłonie serii czy czekacie na możliwość zakupu gry Twierdza: Władcy Wojny tanio… o wiele taniej?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.