Promocje na The Last of Us: Part II - duży obrazek
Promocja na the last of us: part II

Promocje na The Last of Us Part II - przegląd ofert przedpremierowych

19 czerwca zadebiutuje kontynuacja The Last of Us, czyli jednej z najlepszych gier ostatnich lat. Nowe dzieło studia Naughty Dog przeszło naprawdę burzliwą drogę, zmagając się nie tylko z kilkoma opóźnieniami premiery, ale też wyciekiem materiałów z rozgrywki i fabularnych spojlerów. Sytuacja została jednak szybko opanowana i wkrótce produkcja ta trafi w ręce spragnionych graczy. I chociaż na duże promocje na The Last of Us: Part II trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, to już teraz udało nam się znaleźć kilka ciekawych ofert na zamówienia przedpremierowe.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie najlepsze oferty na pre-order The Last of Us: Part II.

Pre-order The Last of Us: Part II – wersja cyfrowa

Cyfrową wersję gry znajdziecie w PlayStation Store w cenie 289 zł. Pre-order The Last of Us: Part II w wersji digital zawiera też trzy dodatki: awatar z tatuażem Ellie, zwiększenie pojemności pistoletu oraz podręcznik do tworzenia schematów i ulepszeń.

Możecie też zdecydować się na Cyfrową Edycję Deluxe. Ta w PlayStation Store kosztuje 329 zł i zawiera także pakiet, w skład którego wchodzi: ścieżka dźwiękowa, mini art book wydawnictwa Dark Horse, sześć awatarów i dynamiczny motyw.

Pre-order The Last of Us: Part II – wydanie pudełkowe

Pierwsze, znaczące promocje na The Last of Us: Part II pojawią się najpewniej dopiero za kilka miesięcy – przed premierą musicie liczyć się z wydatkiem ok. 250 zł :/

Aktualnie najniższą cenę za TLoU 2 znajdziecie na Allegro, gdzie zapłacicie 245 zł. Abonenci usługi Allegro Smart mogą liczyć na bezpłatną dostawę do Paczkomatów InPost.

Na całkiem korzystne promocje na The Last of Us: Part II natraficie również w popularnych elektromarketach. W Media Expert, Media Markt oraz RTV Euro AGD zapłacicie 249 zł, a Neo24.pl i Neonet.pl249,99 zł. Każdy z tych sklepów oferuje darmową dostawę kurierem.

Na uwagę zasługuje także propozycja Amazon.co.uk, gdzie możecie zgarnąć grę + limitowany steelbook TLoU2. Wydanie to kosztuje 52,99 funtów – z opłatami i wysyłką do Polski zapłacicie 57,11 funtów, czyli około 292,70 zł.  

Promocja na The Last of Us Part II ze steelbookiem

Ciekawą ofertę przedpremierową przygotowało również RTV Euro AGD. W tym sklepie możecie zakupić grę z kolekcjonerskim pluszakiem Ellie w cenie 329 zł. Wysyłka kurierem lub do Paczkomatów InPost jest bezpłatna.

The Last of Us Part II Pluszak Ellie

Pre-order The Last of Us: Part II – edycja specjalna

Promocja na The Last of Us Part II Edycja Specjalna

The Last of Us: Part II Special Edition zawiera: steelbook, mini-artbook wydawnictwa Dark Horse oraz pakiet cyfrowych dodatków. Radzimy śpieszyć się z decyzją o zakupie – wydanie to prawdopodobnie stosunkowo szybko się wyprzeda i nie wróci już do dystrybucji!

Aktualnie Edycję Specjalną The Last of Us: Part II znajdziecie najtaniej w ofercie sklepu Amazon.co.uk, gdzie wyceniono ją na 69,99 funtów. Uwzględniając dodatkowe opłaty i koszty wysyłki, zapłacicie 74,52 funty – około 371 zł.

Możecie też zdecydować się na zakup TLoU 2 Special Editon w Empik.com w cenie 398,99 zł. Wysyłka jest darmowa.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.