Super Mario 3D World + Bowser's Fury - duży obrazek
Promocja na Super Mario 3D World + Bowser's Fury
  Polecamy

Promocje na Super Mario 3D World + Bowser's Fury - mini przegląd pre-orderów na hit z Wii U (akt.)

Jedna z najlepiej ocenianych gier na konsolę Nintendo Wii U już wkrótce pojawi się na Pstryczku! Fani sympatycznego hydraulika otrzymają kapitalną, trójwymiarową platformówkę, która zapewnia wiele godzin zabawy – zarówno solo, jak i w kooperacji. I chociaż Super Mario 3D World tanio można znaleźć na poprzedniej konsoli japońskiej firmy, to nowym wydaniem warto się zainteresować z kilku powodów. Nie będzie to bowiem prosty port i dostaniemy tutaj również solidną porcję nowej zawartości, możliwość rozgrywki wieloosobowej nie tylko lokalnie, ale też przez sieć, a także wyższą rozdzielczość i płynność zabawy.

Premiera już 12 lutego. W rozwinięciu wpisu znajdziecie najlepsze promocje na Super Mario 3D World + Bowser’s Fury w pre-orderze.

Aktualizacja 2

Zaktualizowaliśmy ceny pre-orderów Super Mario 3D World + Bowser’s Fur.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury – recenzje

Recenzenci nie mają wątpliwości – Nintendo znów to zrobiło i dostarczyło hit! Gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 90/100 w serwisie Opencritic. Krytycy zwracają uwagę przede wszystkim na fakt, że otrzymujemy tutaj w zasadzie dwie gry, a każda z nich zapewnia mnóstwo frajdy. Chwalone jest zarówno podstawowe Super Mario 3D World, które praktycznie się nie zestarzało i działa lepiej niż na Wii U oraz nowe rozszerzenie Bowser’s Fury, zapewniające dodatkowych kilka godzin zabawy.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury – rozdzielczość i framerate na Nintendo Switch

Główna kampania z Super Mario 3D World działać będzie w 1080p/60 FPS w stacji dokującej oraz 720p/60 FPS w trybie przenośnym. Inaczej sytuacja wyglądać będzie w przypadku nowej zawartości, czyli Bowser’s Fury. Nowe etapy uruchomimy w 720p/60 FPS w docku oraz 720p/30 FPS przenośnie.

Dla porównania, na Nintendo Wii U gra oferowała 720p/60 klatek na sekundę.

Cena Super Mario 3D World + Bowser’s Fury na Nintendo Switch – wersja cyfrowa

  • Nintendo eShop – 249,80 zł (jako bonus otrzymacie 250 złotych punktów, które możecie wykorzystać do obniżenia ceny kolejnych zakupów o 12,50 zł)

Promocje na Super Mario 3D World + Bowser’s Fury na Nintendo Switch – wydanie pudełkowe

  • Morele – 218 zł + darmowa dostawa
  • MediaMarkt – 219 zł + steelbook + naklejki (ograniczony nakład „bonusów”) + darmowa dostawa
  • Media Expert – 219 zł + darmowa dostawa
  • Avans – 223 zł + darmowa dostawa
  • Electro – 223 zł + darmowa dostawa
  • Allegro – 244,90 zł + steelbook + naklejki + darmowa dostawa dla abonentów Allegro Smart!
Super Mario 3D World + Bowser's Fury - steelbook i naklejki

Łowcy, planujecie zakupić nowe wydanie tej platformówki, a może wolicie poczekać, aż cena spadnie i odświeżone Super Mario 3D World tanio będzie dostępne w sklepach?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.