Promocja na Bravely Default
  Polecamy

Promocje na Bravely Default II - mini przegląd pre-orderów długo oczekiwanej gry jRPG

Wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnej odsłony uznanej serii jRPG z Nintendo 3DS. Na szczęście osoby, które nie zapoznały się z poprzednimi częściami nie muszą zwlekać z zakupem Bravely Default II tanio, bowiem druga iteracja rozgrywa się w zupełnie innym świecie i nie jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z jedynki. Takie podejście do tworzenia sequeli może kojarzyć się przede wszystkim z seriami Final Fantasy oraz Dragon Quest. W Nintendo eShop zostało udostępnione darmowe demo Bravely Default II – jeśli nie jesteście pewni zakupu możecie przetestować grę własnoręcznie już teraz. Cena Bravely Default II w pre-orderze zaczyna się już od 209 zł z darmową wysyłką.

Premiera gry 26 lutego. W rozwinięciu wpisu znajdziecie najlepsze promocje na Bravely Default II w pre-orderze.

Cena Bravely Default II na Nintendo Switch – wersja cyfrowa

  • Nintendo eShop – 249,80 zł (jako bonus otrzymacie 250 złotych punktów, które możecie wykorzystać do obniżenia ceny kolejnych zakupów o 12,50 zł)

Promocje na Bravely Default II na Nintendo Switch – wydanie pudełkowe


Łowcy, mieliście styczność z poprzednimi odsłonami serii? Zaopatrujecie się w grę już teraz, czy czekacie na lepszy moment, aby zakupić Bravely Default II tanio?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.