Preorder Trine 5: A Clockwork Conspiracy: cena, premiera. Gdzie kupić najtaniej kooperacyjną platformówkę?

Coraz bliżej premiera Trine 5: A Clockwork Conspiracy, czyli najnowszej odsłony serii gier platformowych opartych na kooperacji od studia Frozenbyte. Tytuł trafi na rynek już 31 sierpnia i zagramy w niego na PC, konsolach Xbox, PlayStation oraz Nintendo Switch. Przygotowaliśmy dla Was wpis, który zawiera najlepsze oferty na nadchodzącą grę. Cena Trine 5: A Clockwork Conspiracy zaczyna się od 87 zł.

Kooperacyjna platformówka akcji z elementami gry logicznej, czyli Trine po raz piąty

Trine 5: A Clockwork Conspiracy to kolejna odsłona cyklu gier platformowych z elementami logicznymi, którego początki sięgają 2009 roku. Grającym ponownie przyjdzie się wcielić w trójkę dobrze znanych postaci – rycerza Pontiusa, czarodzieja Amadeusa oraz złodziejkę Zoyę, którzy tym razem muszą wykorzystać swoje unikatowe zdolności, by pokonać armię mechanicznych przeciwników oraz powstrzymać spisek zagrażający królestwu. W ramach historii bohaterowie odwiedzą dwadzieścia różnorodnych lokacji, gdzie będą musieli zmierzyć się nie tylko z oponentami, ale i rozwiązać szereg środowiskowych zagadek logicznych.

Tytuł pozwoli na rozgrywkę solo lub w co-op dla maksymalnie czterech graczy, z których każdy wcieli się w inną postać. Osoby chcące poznać historię na samotnie ponownie będą mogli przełączać się pomiędzy wszystkimi herosami, ponieważ tylko wykorzystanie ich różnorodnych umiejętności pozwoli na pokonanie wszystkich przeszkód.

Premiera Trine 5: A Clockwork Conspiracy w Polsce zaplanowana jest na 31 sierpnia.

Promocje na Trine 5: A Clockwork Conspiracy na PS5 i PS4

Polska cena Trine 5: A Clockwork Conspiracy nie należy do wygórowanych. Wydanie cyfrowe kupicie już od 113 zł. Za pudełko natomiast zapłacić trzeba 119 zł.

Wydanie pudełkowe na PS5 i PS4

Poniżej znajdziecie oferty na fizyczne wydanie najnowszej odsłony serii Trine. W boxie, oprócz płyty z grą nie znajdziemy niestety żadnych kolekcjonerskich gadżetów.

Wydanie cyfrowe na konsole PlayStation

Poniżej znajdziecie oferty na cyfrowy preorder Trine 5: A Clockwork Conspiracy. Bazową cenę obniżyć możecie, korzystając z kart podarunkowych do PlayStation Store. Wyjaśnienie, jak to zrobić, znajdziecie w dalszej części wpisu.

Jak zaoszczędzić na Trine 5 przy użyciu kart podarunkowych PSN

Poniżej umieściliśmy dla Was najlepsze oferty na karty podarunkowe o wartości 100 PLN. Jeśli nigdy nie kupowaliście gier za pomocą giftcardów, możecie skorzystać z naszego poradnika: jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store?

Preorder Trine 5: A Clockwork Conspiracy na konsole Xbox

Cena Trine 5: A Clockwork Conspiracy w Xbox Store zaczyna się od 109,81 zł. Nieco więcej zapłacić trzeba za wydanie fizyczne, które kosztuje 119 zł.

Wydanie pudełkowe na XOne i XSX

Poniżej znajdziecie oferty na Trine 5: A Clockwork Conspiracy z polskich sklepów uszeregowane w kolejności od najtańszej do najdroższej.

Wydanie cyfrowe na Xbox One i XSX|S

Trine 5: A Clockwork Conspiracy jest dostępne również w wersji cyfrowej. Tytuł wyceniony został na 116,99 zł. Podobnie jak w przypadku ofert z PlayStation Store, także tutaj możecie obniżyć cenę, korzystając z kart podarunkowych.

Jak zaoszczędzić na Trine 5 przy użyciu kart podarunkowych Xbox Store

Łowcy, poniżej umieściliśmy dla was najlepsze oferty na karty podarunkowe o wartości 100 PLN do Xbox Store. Zapraszamy was także do skorzystania z naszego poradnika jak aktywować kartę podarunkową w Xbox Store, który przeprowadzi was przez cały proces zakupu z wykorzystaniem giftcardów.

Cena Trine 5: A Clockwork Conspiracy na Nintendo Switch

Trine 5: A Clockwork Conspiracy na Nintendo Switch dostępny jest już od 119 zł. Wydanie cyfrowe będzie wymagać od Was wysupłania kilku złotych więcej.

Wydanie pudełkowe na Nintendo Switch

Cena Trine 5: A Clockwork Conspiracy w wydaniu fizycznym na konsole Nintendo zaczyna się od 119 zł.

Wydanie cyfrowe na Nintendo Switch

Cyfrowe wydanie najnowszej odsłony serii Trine kupicie już od 123 zł. Taką cenę uzyskacie korzystając z kart podarunkowych do Nintendo eShop.

Jak zaoszczędzić na Trine 5 przy użyciu kart podarunkowych Nintendo eShop

Również w sklepie Nintendo można skorzystać z kart podarunkowych, które pozwolą obniżyć wam cenę gry. Poniżej znajdziecie najlepsze oferty na doładowania o wartości 120 PLN.

Promocje na Trine 5: A Clockwork Conspiracy na PC

Również na PC Trine 5: A Clockwork Conspiracy dostępny jest w sprzedaży w formie cyfrowej, jak i w pudełkach. Klucz Steam do gry kupicie za niecałe 93 zł. Wydanie fizyczne jest nieco droższe.

Wydanie pudełkowe na PC

Pudełkowe wydanie Trine 5: A Clockwork Conspiracy kupicie już za 119 zł. Wewnątrz opakowania czeka na Was klucz do gry na Steam.

Wydanie cyfrowe na PC

Już teraz pojawiły się pierwsze promocje na Trine 5: A Clockwork Conspiracy w wydaniu cyfrowym. Tytuł kupić można już za 87,22 zł.

Łowcy, graliście w poprzednie tytuły Frozenbyte? Planujecie kupić preorder najnowszej odsłony ich najpopularniejszej serii, a może liczycie na jeszcze większe promocje na Trine 5: A Clockwork Conspiracy?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.