Preorder MotoGP 23

Preorder MotoGP 23: cena, premiera. Gdzie kupić najtaniej tegoroczną odsłonę wyścigów motocyklowych

Premiera MotoGP 23 już 8 czerwca. Gra wydawnictwa Milestone jest kolejną odsłoną kultowej serii wyścigów motocyklowych. Tytuł zadebiutuje na konsolach Sony PlayStation, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz PC. Postanowiliśmy przygotować dla Was mały przegląd najlepszych ofert na preorder MotoGP 23.

Jakie zmiany przyniesie MotoGP 23

MotoGP 23 to realistyczny symulator jazdy na jednośladowcu, który będzie w pełni poświęcony tegorocznemu sezonowi motocyklowemu. W nowej odsłonie MotoGP, przebudowano tryb kariery wprowadzając nowe systemy do rozgrywki. Neural Aid i MotoGP Academy mają na celu oswoić początkującego gracza z modelem jazdy, dostosowując elementy asysty oraz pokazać, jak poprawić swoje osiągi na poszczególnych odcinkach trasy. Turning Points to mechanika, w której konkretne scenariusze i wyzwania pozwolą nam szybciej wspinać się po szczeblach kariery, co wiązać się będzie ze zmianą klasy pojazdu na mocniejszą.

Gdzie kupić MotoGP 23 najtaniej?

Poniżej zestawiliśmy dla Was oferty na preorder MotoGP 23 na poszczególne platformy. Koszt pudełkowego wydania gry zaczyna się od 219 zł. Jeśli jesteście zainteresowani wersją cyfrową, najtaniej kupicie edycję PC. Najniższa cena MotoGP 23 w postaci klucza na Steam to 155,23 zł.

Cena MotoGP 23 na PS4 i PS5

Nowe wyścigi od Milestone zadebiutują na konsolach Sony PlayStation w edycji pudełkowej i cyfrowej. Poniżej znajdziecie najlepsze oferty na MotoGP 23 na PS4 i PS5:

W przypadku cyfrowej wersji ze Sklepu PlayStation, na grze możecie zaoszczędzić wykorzystując do tego karty podarunkowe. Najkorzystniejszy będzie wybór 3 giftcardów 100 PLN do PlayStation Store. Oferty na doładowania znajdziecie poniżej.

Preorder MotoGP 23 na konsolach Xbox

Posiadacze konsol Microsoftu mogą zakupić grę w wydaniu pudełkowym od 219 zł:

Data premiery MotoGP 23 została wyznaczona na 8 czerwca 2023 roku.

Cena MotoGP 23 na Nintendo Switch

Dla posiadaczy przenośnej konsoli Nintendo mamy złe wiadomości. Pudełkowe wydanie gry nie zawiera kartridża wewnątrz opakowania. Znajdziecie tam jedynie kod do pobrania wersji cyfrowej. Najniższa cena MotoGP 23 w pudełku na Nintendo Switch dostępna jest w sklepie Ultima.pl, gdzie możecie zakupić grę za 229,90 zł.

Promocje na MotoGP 23 na PC

Pecetowe wydanie wyścigów motocyklowych kupicie najtaniej w Instant Gaming. Poniżej znajdziecie wszystkie najlepsze promocje na MotoGP 23 na PC w przedsprzedaży.


Łowcy, co myślicie o nowościach w MotoGP 23? Wolicie wyścigi samochodowe, czy motocyklowe? Dajcie znać w komentarzach czy planujecie zaczynać zabawę od dnia premiery.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.