Przegląd ofert na Like a Dragon Gaiden: cena, premiera. Gdzie kupić najtaniej nową Yakuzę?

Podczas Summer Game Fest 2023 zaprezentowano krótki zwiastun nowej gry studia Ryu Ga Gotoku. Yakuza Gaiden będzie miała swoją premierę jeszcze w tym roku. W związku z tym, przygotowaliśmy dla Was mały przegląd ofert na preorder Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name.

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.

Kiryu powraca w Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name

W nowej grze z serii Yakuza ponownie wskoczymy w buty Kazumy Kiryu, który wplątany w intrygę, postanawia ukryć swoje prawdziwe imię pod pseudonimem, działając jako agent pod przykrywką. Wydarzenia umiejscowiono między szóstą i siódmą częścią cyklu, dzięki czemu dowiemy się, co w tym czasie się działo z ulubieńcem fanów. Mechanicznie gra powróci do korzeni, dając nam czystą przyjemność z nokautowania przeciwników w czasie rzeczywistym. Używając technik sztuk walki i elementów otoczenia, znów wyprowadzimy widowiskowe kombosy i ataki specjalne. Do arsenału Kiryu dołączy tryb Agenta – możemy spodziewać się, że podczas rozgrywki otrzymamy dostęp do różnych gadżetów i umiejętności, które urozmaicą starcia jeszcze bardziej.

Preorder Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name

Yakuza Gaiden The Man Who Erased His Name aktualnie kupicie jedynie w dystrybucji cyfrowej na PC, PlayStation 4, PS5 oraz konsolach Xbox. W sklepach cyfrowych, preorder Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name dostępny jest w cenie już od 176,59 zł. Zamawiając grę w przedsprzedaży, otrzymacie również dostęp do Legendary Fighter Pack, który odblokuje możliwość zmierzenia się z Goro Majimą, Taiga Saejimą i Daigo Dojimą na specjalnej arenie.

Cena Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name – wersja cyfrowa

Studio Ryu Ga Gotoku planuje wydać pecetową wersję Yakuzy Gaiden w ten sam dzień co na konsolach. Poniżej możecie znaleźć widżety z najlepszymi ofertami na preorder. Premiera Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name została wyznaczona na 8 listopada 2023 roku.

Nowa przygoda Kazumy Kiryu jest dostępna na obie generacje konsol Sony PlayStation. Cena Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name na PS4 i PS5 to 229 zł. Możecie ją jednak obniżyć, wykorzystując tanie karty podarunkowe do PlayStation Store.

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name PS4 & PS5
Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name PS4 & PS5
PlayStation Store2x 100 PLN giftcard + 29 zł dopłaty
202 zł
PlayStation Storecena bez giftcardów
229 zł

Jeśli nie jesteście pewni, jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store, skorzystajcie z naszego poradnika. Rekomendujemy użycie giftcardów 2x 100 PLN, a pozostałe 29 zł dopłacić kartą płatniczą. W widżecie znajdziecie najkorzystniejszą ofertę. Przypominamy, że premiera Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name nastąpi 8 listopada 2023 roku.

W przypadku wydania na konsole Microsoftu, sytuacja wygląda bardzo podobnie. Cena Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name na Xbox One i Xbox Series X|S wynosi 229 zł.

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name Xbox One / Xbox Series
Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name Xbox One / Xbox Series
Microsoft Store2x 100 PLN giftcard + 29 zł dopłaty
222,48 zł
Microsoft Storecena bez giftcardów
229 zł

Oferty na doładowania o wartości 100 PLN możecie znaleźć w widżetach poniżej. Sięgnijcie do naszego specjalnego poradnika, jeśli nie wiecie jak aktywować karty podarunkowe w Xbox Store.

Łowcy, twórcy podkreślają, że zawartość gry będzie mniejsza w porównaniu do pozostałych tytułów z serii Yakuza. Czy uważacie, że cena Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name jest adekwatna do oczekiwanej jakości i ilości contentu? Dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie poznać dalsze losy Kiryu-chana.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.