Przegląd ofert na Lies of P: cena, premiera, Xbox Game Pass. Gdzie kupić steampunkowego soulslike'a najtaniej?

Fani gatunku soulslike mają w tym roku powód do radości. Wielkimi krokami zbliża się premiera Lies of P będącego mroczną historią na bazie powieści Carlo Collodiego. Gra trafi na rynek 19 września, natomiast już teraz możecie zamówić ją w przedsprzedaży. W przeciwieństwie do wielu debiutujących ostatnimi czasy tytułów AAA, cena Lies of P nie należy do wygórowanych, więc tym bardziej warto zwrócić uwagę na tę pozycję.

Aktualizacja #2

Pojawiły się już recenzje Lies of P! Zaktualizowaliśmy ceny oraz dostępność poszczególnych ofert.

Lies of P czyli Bloodborne w stylu Belle Epoque

Kłamstwa P to historia Pinokio, mechanicznej lalki, która trafia do ponurego Krat. Przemierzając ulice opustoszałego miasta, zmierzymy się z różnego rodzaju zmechanizowanych przeciwników, od ludzkich strażników po czworonogi. Wszystko po to, by odnaleźć Gepetta, który podobno przebywa we wspomnianym mieście. Tytułowe kłamstwa są jedną z najważniejszych mechanik. Nasze wybory będą kształtować fabułę gry, a także wpłyną na wygląd Pinokia. Zaskoczeniem będzie, że im więcej kłamiemy… tym bardziej ludzki staje się protagonista, tracąc przy tym część swoich umiejętności jako mechaniczna istota. Za grę odpowiada studio znane z MMORPG Bless Unleashed, a wydawcą jest Neowiz.

Recenzje Lies of P

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje Lies of P. Krytycy docenili najnowszą produkcję z gatunku souls-like. Średnia ocen na portalu OpenCritic wynosi aktualnie 81/100, a aż 84% oceniających poleca zapoznanie się z grą. Natomiast na stronie Metacritic tytuł może się pochwalić wynikiem 82/100 Metascore, który stanowi średnią ponad 30 recenzji.

Cena Lies of P – wydanie pudełkowe

Pre-order Lies of P w pudełku dostępny jest w wielu polskich elektromarketach już od 229 zł. Decydując się na wersję Deluxe będziecie mieli możliwość wskoczenia do gry 3 dni wcześniej.

Lies of P PS4 / PS5
Lies of P PS4 / PS5
3kropkiPlatforma: PS4dostawa od 9,99 zł
229 zł
GamefinityPlatforma: PS5dostawa od 11 zł
239 zł
UltimaPlatforma: PS5dostawa od 13,99 zł
239,90 zł
GamefinityPlatforma: PS5dostawa od 11 zł
248 zł
3kropkidostawa od 9,99 zł
249zł
Lies of P Edycja Deluxe PS4 / PS5
Lies of P Edycja Deluxe PS4 / PS5
Neonet.plPlatforma: PS5darmowa dostawa
289 zł
Neo24.plPlatforma: PS5darmowa dostawa
289 zł
GamefinityPlatforma: PS5dostawa od 11 zł
319 zł
Lies of P XOne / XSX
Lies of P XOne / XSX
UltimaPlatforma: XOne / XSXdostawa od 13,99 zł
239,90 zł
GamefinityPlatforma: XOne / XSXdostawa od 11 zł
248 zł
3kropkiPlatforma: XOne / XSXdostawa od 9,99 zł
249 zł
Neonet.plPlatforma: XOne / XSXdarmowa dostawa
259 zł
RTV Euro AGDPlatforma: XOne / XSXdarmowa dostawa
259 zł

Cena Lies of P – wydanie cyfrowe

Cena Lies of P na PS4 i PS5 ze Sklepu PlayStation to 279 zł. Możecie ją jednak obniżyć, wykorzystując tanie karty podarunkowe do PlayStation Store. Rekomendujemy użycie giftcardów 2x 100 PLN i 1x 70 PLN, a pozostałe 9 zł najlepiej dopłacić kartą płatniczą.

Pamiętajcie, że decydując się na wydanie Deluxe, otrzymacie szansę zagrania w Lies of P już 16 września, trzy dni przed terminem oficjalnej premiery.

Lies of P PS4 / PS5
Lies of P PS4 / PS5
PlayStation Storepłatność giftcardami 2x 100 PLN + 70 PLN + dopłata 9 zł
243,78 zł
PlayStation Storecena bez giftcardów
279 zł
Lies of P Edycja Deluxe PS4 / PS5
Lies of P Edycja Deluxe PS4 / PS5
PlayStation Storepłatność giftcardami 3x 100 PLN + dopłata 20,99 zł
281,60 zł
PlayStation Storecena bez giftcardów
320,99 zł

Przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik, z którego dowiecie się jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store. Zachęcamy Was do jego sprawdzenia, jeśli nie jesteście do końca pewni jak zakupić grę w ten sposób. W widżetach poniżej znajdziecie najlepsze oferty na doładowania.

W sklepie Xbox kupicie Lies of P za 274,99 zł. Przypominamy, że premiera Lies of P w Xbox Game Pass nastąpi również 19 września 2023 roku, więc możecie się z nią zapoznać od razu w ramach abonamentu.

Lies of P XOne / XSX
Lies of P XOne / XSX
Xbox Storepłatność giftcardami 2x 100 PLN + 70 PLN + dopłata 4,99 zł
257,54 zł
Xbox Storecena bez giftcardów
274,99 zł
Lies of P Edycja Deluxe XOne / XSX
Lies of P Edycja Deluxe XOne / XSX
Xbox Storepłatność giftcardami 3x 100 PLN + dopłata 20,99 zł
301,58
Xbox Storecena bez giftcardów
320,99 zł

Poniżej znajdziecie oferty na karty podarunkowe o wartości 100 i 70 PLN do Xbox Store. Jeśli nie kupowaliście wcześniej gier z wykorzystaniem giftcardów, sprawdźcie nasz poradnik jak aktywować karty podarunkowe w Microsoft Store?

Najlepsza oferta na Lies of P w przedsprzedaży jest dostępna bezpośrednio w sklepie Steam. Za cyfrowe wydanie na PC zapłacicie niecałe 180 zł, zaś Lies of P Digital Deluxe Edition kupicie za około 200 zł.

Lies of P dostępne w PC i Xbox Game Pass

Soulslike twórców Bless Unleashed zadebiutuje w usługach PC i Xbox Game Pass. Data premiery Lies of P została wyznaczona na 19 września i tego samego dnia subskrybenci usługi będą mogli sprawdzić, czy gra zasługuje na miano Bloodborne 2.

Jak zaoszczędzić na zakupie abonamentu Xbox Game Pass Ultimate

Niestety oferta na 14 dni Xbox Game Pass za 4 zł jest już niedostępna, ale ciągle możecie kupić usługę w dobrych cenach. W tym celu skorzystajcie z naszego poradnika: Ostatnia szansa na tani Xbox Game Pass Ultimate! 6 miesięcy i 10 dni za 106 zł, 25 miesięcy za 344 zł

Więcej sposobów na zakup XGP znajdziecie na TaniGamePass.pl

Zawartość Lies of P Deluxe Edition

Lies of P Deluxe Edition to specjalne wydanie gry. Fizyczny egzemplarz możecie zamknąć w stylizowanym na księgę pudełku. W przypadku wersji Digital Deluxe, otrzymujecie możliwość zagrania 3 dni wcześniej i cyfrowe dodatki do gry. W pudełku Edycji Deluxe znajdziecie:

  • Grę na wybraną platformę
  • Artbook w twardej oprawie
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową
  • Steelbook
  • Cyfrowe dodatki do gry Lies of P

Łowcy, czy Lies of P ma szansę stać się Bloodborne 2? Udało Wam się przebrnąć przez demo gry? Dajcie znać, co sądzicie o nowym soulslike.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.