Preorder Final Fantasy VII Remake & Rebirth Digital Deluxe Twin Pack na PlayStation 5

Preorder Final Fantasy VII Remake & Rebirth Digital Deluxe Twin Pack na PS5 za 374 zł, zamiast 429 zł, w PlayStation Store

Premiera Final Fantasy VII Rebirth została ustalona na dość nietypowy dzień. Tytuł zadebiutuje na rynku 29 lutego 2024 roku. Największy fani serii mogą już składać zamówienia przedpremierowe na specjalne wydanie Digital Deluxe, które w PlayStation Store zostało wycenione na 429 zł. Na osoby, które nie miały jeszcze okazji zagrać w pierwszą część trylogii remake’ów FF7, czeka ciekawa promocja. Cena Final Fantasy VII Remake & Rebirth Digital Deluxe Twin Pack jest identyczna jak wydania zawierającego tylko najnowszą odsłonę serii. Kwotę tę zmniejszycie do 374 zł, wykorzystując do zakupu odpowiednie karty podarunkowe.

Jak kupić taniej preorder Final Fantasy VII Remake & Rebirth Digital Deluxe Twin Pack

Cena Final Fantasy VII Remake & Rebirth Digital Deluxe Twin Pack została ustalona w sklepie PlayStation na 429 zł. Jak już wspominaliśmy, kwotę tę możecie znacznie obniżyć wykorzystując karty podarunkowe do PS Store. Polecamy wybór doładowań o wartości 4x 100 PLN, a pozostałe 29 zł dopłacić dowolną, inną formą płatności. W tej samej cenie możecie zakupić również samo Final Fantasy VII Rebirth Digital Deluxe Edition, ale wydanie to nie zawiera Final Fantasy VII Remake Intergrade!

Final Fantasy VII Remake & Rebirth Digital Deluxe Twin Pack PS5
Final Fantasy VII Remake & Rebirth Digital Deluxe Twin Pack PS5
PlayStation Storepłatność giftcardami 4x 100 PLN + 29 zł dopłaty
374,44 zł
PlayStation Storecena bez giftcardów
429 zł

Najlepsze aktualnie oferty na doładowania o wartości 100 PLN umieściliśmy w tabelce poniżej. Jeśli nie wiecie jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store, to zachęcamy Was do skorzystania z nasze specjalnego poradnika.

Przypominamy, że fata premiery Final Fantasy VII Rebirth została ustalona na 29 lutego 2024 roku.

Co zawiera zestaw Final Fantasy VII Remake & Rebirth Digital Deluxe Twin Pack

Specjalne cyfrowe wydanie Final Fantasy VII Remake & Rebirth Digital Deluxe Twin Pack przeznaczone jest dla największych fanów serii, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się pierwszą część trylogii remake’ów Final Fantasy 7. W skład tego wydania wchodzą:

  • pełna wersja gry Final Fantasy VII Rebirth
  • kompletne wydanie Final Fantasy VII Remake (gra + dodatek Episode INTERmission)
  • cyfrowa mini ścieżka dźwiękowa
  • cyfrowy Artbook
  • pakiet Accessory: Reclaimant Choker
  • pakiet Armor: Orchid Bracelet
  • pakiet Magic Pot Summoning Materia

Do wszystkich zamówień przedpremierowych dodawana jest wyjątkowa materia Moogle Trio do wykorzystania w grze.

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.