Już dziś premiera Warhammer 40,000: Boltgun na PC i konsolach. Cyfrowe wydanie gry dostępne od 71,99 zł

Premiera Warhammer 40,000: Boltgun już dzisiaj. Boomer shooter wydany przez Focus Entertainment zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox w wersji cyfrowej. Przejrzeliśmy najlepsze oferty na strzelankę będącą hołdem dla gier z lat ’90.

Aktualizacja

Premiera Boltguna już dzisiaj. Dodaliśmy informację o wersji na Xbox One i Xbox Series X|S.

W Boltgun przyjdzie nam się wcielić w postać Kosmicznego Marine, nawiązującego do początków uniwersum Warhammera 40K („Dzioby” wracają!). W pikselowej oprawie rozprawimy się z hordami demonów i Space Marine Chaosu. Podczas dynamicznej, pierwszoosobowej walki wypróbujemy nie tylko tytułowy Boltgun – do dyspozycji gracza oddano pełen arsenał Space Marines. Fani krwawego retro strzelania na pewno znajdą tutaj coś dobrego dla siebie.

Gdzie kupić Warhammer 40,000: Boltgun na PC

Cena Warhammer 40,000: Boltgun na PC w cyfrowej dystrybucji rozpoczyna się już od 71,99 zł na platformie Steam. Jest to aktualnie najlepsza oferta na pecetową wersję gry.

Poniżej znajdziecie zestawienie ofert na Warhammer 40,000: Boltgun na komputery osobiste:


Preorder Warhammer 40,000: Boltgun na PS4,PS5, Xbox One i Xbox Series X|S

Gra studia Auroch Digital pojawi się również na konsolach PlayStation. Cyfrowe wydanie FPSa możecie kupić za 99 zł. Zaoszczędzicie jeszcze więcej na zakupie wykorzystując doładowanie do PlayStation Store.

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszym poradnikiem, jeśli nie macie pewności jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store.

W przypadku konsol Microsoftu, Warhammer 40,000: Boltgun jest dostępny w cenie 89,99 zł w Xbox Store:

Premiera Warhammer 40,000: Boltgun już 23 maja.


Łowcy, macie swoje ulubione boomer shootery? Sprawdzicie Warhammer 40,000: Boltgun na premierę? Dajcie znać w komentarzach.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.