Premeira Total War: PHARAOH

Premiera Total War PHARAOH oficjalnie potwierdzona! Gra zadebiutuje na PC już w październiku

Łowcy, ostatnio informowaliśmy Was o wycieku najnowszej strategii od Creative Assembly. Plotka ta została dziś oficjalnie potwierdzona przez oficjalne konto Total War na Twitterze. Premiera Total War: PHARAOH została zapowiedziana na październik 2023 roku. Tytuł zadebviutuje na PC i będzie dostępny na Steam oraz w Epic Games Store. Cena Total War: PHARAOH w przedsprzedaży zaczyna się od 289 zł. Produkcja otrzyma polską wersję językową w postaci napisów.

Data premiery Total War PHARAOH na PC

Na platformie Twitter pojawił się wpis ostatecznie potwierdzający premierę Total War: PHARAOH. Zgodnie z przypuszczeniami, motywem przewodnim najnowszej strategii od Creative Assembly będzie Starożytny Egipt. Gracze poznają imperium u szczytu jego potęgi i wezmą udział w dramatycznych wydarzeniach, które zagroziły jego istnieniu. W trakcie zabawy będziemy mieć odczynienia ze znanymi mechanikami. Będziemy toczyć bitwy w czasie rzeczywistym i zarządzać Egiptem za pomocą turowego systemu znanego fanom serii. Jako ostatni faraon będziemy musieli stawić czoła upadkowi cywilizacji! Orientacyjna data premiery Total War: PHARAOH na PC została zapowiedziana na październik 2023 roku.

Źródło: Twitter Total War


Pre-order Total War PHARAOH na PC

Premiera Total War: PHARAOH będzie miała miejsce wyłącznie na PC. Tytuł pojawi się na platformie Steam oraz w sklepie Epic Games. W przedsprzedaży możecie zakupić już 3 różne wydania gry. Cena Total War: PHARAOH w edycji standardowej zaczyna się od 289 zł:

Do każdego zamówienia w przedsprzedaży otrzymacie dwa pakiety kosmetyczne (Wcielenie Bogów oraz Serce Szardów), a także weekend wczesnego dostępu.


Zawartość Total War PHARAOH w edycji Deluxe i Dynasty

Oprócz standardowej edycji Total War: PHARAOH, w przedsprzedaży dostępne są również dwa bogate wydania cyfrowe, zawierające dodatkowe rozszerzenia do gry.

W skład Total War: PHARAOH Deluxe Edition wchodzą:

  • pełna wersja Total War: PHARAOH
  • dodatek Faction Pack DLC 1
  • cyfrowy Soundtrack

Specjalne wydanie Total War: PHARAOH Deluxe Edition zawiera:

  • pełną wersję Total War: PHARAOH
  • dodatek Faction Pack DLC 1
  • dodatek Faction Pack DLC 2
  • dodatek Faction Pack DLC 3
  • dodatek Campaign Pack DLC
  • cyfrowy Soundtrack
Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.

Łowcy, czekacie na premierę Total War: PHARAOH? Jesteście fanami gier od Creative Assembly? Zamierzacie złożyć zamówienie na pre-order? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.