Już dziś premiera Return to Monkey Island! Grę zakupicie w pre-orderze na PC (Steam) oraz Nintendo Switch (eShop) (akt.)

Już w ten poniedziałek premiera Return to Monkey Island na komputery osobiste i konsole Nintendo Switch. Nowa odsłona serii nad którą pieczę trzyma jej ojciec, Ron Gilbert, ma zaoferować nam nowoczesne spojrzenie na gatunek Point & Click.

Return to Monkey Island na Nintendo Switch i Steam zadebiutuje już 19 września. Cena Return to Monkey Island na Steam to 89,99 zł. Za wersję na handheld Nintendo zapłaciły zaś 100 zł.

Aktualizacja

Do treści wpisu dodaliśmy również przegląd recenzji gry Return to Monkey Island.

Najnowsza gra Rona Gilberta to bezpośrednia kontynuacja The Secret Of Monkey Island i Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge (kolejne gry powstawały bez udziału ojca serii). Ponownie przyjdzie wcielić się nam w postać Guybrusha Threepwooda, który odwiedzi miejsca już znane graczom, ale także te, których wcześniej nie mieli okazji odwiedzić. Na naszej drodze ponownie spotkamy dobrze znane postaci, ale także nowych bohaterów. Czego jeszcze możemy się spodziewać? Łamigłówek, dziwnych sytuacji i dialogów pełnych humoru.

Łowcy, pamiętajcie, że kupując pre-order Return to Monkey Island dostaniecie całkowicie bezużyteczną zbroję dla konia, która pojawi się w waszym ekwipunku!

Premiera Return to Monkey Island odbędzie się 19 września.

Pre-order Return to Monkey Island na PC (Steam)

Obecnie najniższa cena Return to Monkey Island na Steam wynosi 89,99 zł:

Pre-order Return to Monkey Island na Nintendo Switch

Pre-order Return to Monkey Island na Nintendo Switch dostępny jest w eShopie za 100 zł. Przy zakupie otrzymacie 125 złotych monet.


Recenzje Return to Monkey Island

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje Return to Monkey Island. Tytuł zbiera bardzo dobre oceny od recenzentów, którzy jednoznacznie wskazują, że jest to udany powrót serii. Pod okiem Rona Gilberta powstała więc kolejna świetna odsłona Monkey Island. W serwisie Metacritic tytuł w wersji na PC uzyskał 88/100 Metascore. Wartość ta stanowi średnią ocen z 17 recenzji. Na stronie Opencritic gra uzyskała identyczny wynik punktowy, a pozytywną ocenę dało jej 100% recenzentów. Produkcja zbiera też pochwały od samych graczy. Na platformie Steam gra ma obecnie aż 100% pozytywnych recenzji, spośród 25 opinii 🙂


Łowcy, kupić pre-order Return to Monkey Island? Co myślicie o wyjątkowym dodatku przepremierowym?

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.