pre-order Uncharted_ Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC

Pre-order Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC już dostępny! Klucz Steam od 168,64 zł w Instant Gaming

Poznaliśmy właśnie oficjalną datę premiery Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC. Tytuł pojawi się w cyfrowej dystrybucji już tej jesieni i będzie dostępny za pośrednictwem Steam oraz Epic Games Store. Najniższa cena Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei (klucz Steam) w przedsprzedaży dostępna jest w sklepie Instant Gaming. Za pakiet zawierający dwie najnowsze odsłony serii zapłacicie 168,64 zł.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection to zbiorcze wydanie zremasterowanych kampanii fabularnych dwóch gier eksluzywnych PlayStation 4 – Uncharted 4: A Thief’s End (Kres Złodzieja) oraz Uncharted: The Lost Legacy (Zaginione Dziedzictwo).

Wraz z początkiem 2022 r. pudełkowa oraz cyfrowa wersja Kolekcja Dziedzictwo Złodziei zadebiutowała na konsolach Sony PlayStation 5. Premiera Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC zaplanowana została na 19 października.

Gdzie kupić tanio pre-order Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC?

Bezpośrednio na Steam oraz w Epic Games Store cena Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC wynosi 219 zł. Jednak w oficjalnej dystrybucji jest już dostępna pierwsza promocja na zakup w przedsprzedaży. W sklepie Instant Gaming za zestaw dwóch gier z serii Uncharted na Steam zapłacicie 168,64 zł:


Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PC – wymagania sprzętowe

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel Core i5-4330 3,5 GHz lub AMD Ryzen 3 1200 3,1 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 960 (4 GB) lub Radeon R9 290X (4 GB)
  • Dysk: 126 GB wolnego miejsca

Wymagania rekomendowane:

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel Core i7-4770 3,4 GHz lub AMD Ryzen 5 1500X 3,5 GHz
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1060 (6 GB) lub Radeon RX 570 (4 GB)
  • Dysk: 126 GB wolnego miejsca

Gry „na wyłączność Sony PlayStation” dostępne na PC

Przygody Nathana Drake’a nie są jedynym tytułem Sony, które przestał być grą eksluzywną PlayStation. Do tej pory na Steam / Epic Games Store ukazały się:


Łowcy, sięgniecie po klucz Steam Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei, a może bardziej kuszący jest dla Was zakup gry na Epic Games Store? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.