Promocja na Scorn

Pre-order Scorn na PC i konsole Xbox za 65,88 zł zamiast 184,99 zł w brazylijskim MS Store

W brazylijskim regionie Microsoft Store można zakupić tanio pre-order Scorn w wersji na komputery osobiste i konsole Xbox Series X|S. Korzystając z giftcardu kupicie grę za jedyne 65,88 zł, polski Xbox Store oferuje Scorn w cenie 184,99 zł.

Powyższą cenę uzyskacie korzystając z karty podarunkowej 100 BRL za €18.61 (86,70 zł) z kodem GGD6 w GAMIVO. Podana cena uwzględnia prowizję za płatność przez Przelewy24.

Premiera Scorn zaplanowana jest na 21 października.

Jak dokonać zakupu w brazylijskim Xbox Store?

Microsoft zmienił sposób aktywacji kart podarunkowych w MS Store. Aby doładować konto walutą BRL, zapoznajcie się z przygotowanym przez nas poradnikiem.

Scorn w dniu premiery zadebiutuje również w Xbox Game Pass. Jeśli chcecie zakupić XGP tanio, skorzystajcie z promocji na 3 miesiące XGP Ultimate za 4 zł dla nowych i powracających subskrybentów. Aktywni abonenci powinni sięgnąć po 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 89,07 zł.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.