Promocja na Riders Republic

Pre-order Riders Republic na konsole PlayStation i Xbox od 237,20 zł w Morele.net

W sklepie Morele.net zakupicie tanio pre-order Riders Republic. Ceny zamówień przedpremierowych zaczynają się od 237,20 zł.

Pre-order Riders Republic na PS4 / PS5:

Cena Riders Republic na Xbox One i Xbox Series X:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.

Premiera Riders Republic zaplanowana jest na 28 października.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie informacji o zawartości poszczególnych wydań Riders Republic oraz krótki opis prezentujący założenia gry.

Czym jest Riders Republic?

Riders Republic to najnowsza gra Ubisoftu stawiająca nacisk na rozgrywkę wieloosobową. Wraz z innymi graczami możecie wziąć udział w różnych dyscyplinach sportów ekstremalnych, takich jak jazda na rowerze, narty, snowboard, wingsuit oraz… rakietowy wingsuit 😉 Riders Republic oferuje tryb jednoosobowy. Jednak to multiplayer jest główną osią produkcji, bowiem po stworzeniu od podstaw własnego zawodnika otrzymamy sposobność do wzięcia udziału w wyścigach do 50 graczy. Dostępne będą także takie tryby jak wyzwania trikowe, areny wieloosobowe oferujące drużynowe starcie PvP 6 na 6 graczy oraz puchary online, czyli bicie globalnych rekordów najlepszych graczy.

Riders Republic Gold Edition zawiera:

  • Podstawową wersję gry Riders Republic,
  • Year 1 Pass (Season Pass).

Riders Republic Ultimate Edition oferuje:

  • Podstawową wersję gry Riders Republic,
  • Year 1 Pass (Season Pass),
  • Dodatkową zawartość kosmetyczną – Neon Pack, Cosmic Pack, Rainbow Pack, Skull n’ Style Pack.

Gameplay z Riders Republic

Osiągnij ZEN dzięki wielowalutowej karcie ZEN Mastercard

Używaj wielowalutowej karty ZEN za każdym razem, gdy dokonujesz zakupów w Internecie. Dzięki temu możesz liczyć na rok przedłużonej gwarancji na zakupiony sprzęt elektroniczny, wymianę walut po korzystnych kursach oraz oszczędność dzięki natychmiastowemu cashbackowi. Skorzystaj z kodu LOWCYZEN i ciesz się darmowym kontem ZEN Platinum przez 120 dni!

Chcesz dowiedzieć się więcej o ZEN? Zapoznaj się z tym artykułem.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.