Promocja na It Takes Two

Łowcy, co prawda w sklepach brak znaczących promocji na It Takes Two, niemniej jednak ze względu na niezwykle pozytywne recenzje gry oraz niską cenę zdecydowaliśmy się przygotować przegląd last minute pre-orderów 🙂

Najnowsza gra studia Hazelight może pochwalić się bardzo przychylnymi opiniami krytyków. Średnia z ocen It Takes Two w serwisie Metacritic wynosi aż 90 punktów Metascore z 23 recenzji, co oznacza, że jest to najlepiej oceniana gra na PlayStation 5 w 2021 r. Studio Josefa Faresa stworzyło kolejną – po A Way Out – świetną kooperacyjną produkcję.

Cena It Takes Two jest przystępna niezależnie od platformy. Cyfrowe wydanie na PC kupicie już za 125,09 zł, natomiast pudełkowa wersja na konsole kosztuje 149,00 zł. Już jutro (26.03) przyjdzie pora na zmobilizowanie znajomych lub swoich lepszych 😉 połówek do chwycenia za pady i uratowania rozpadającego się małżeństwa. Warto przypomnieć, że do zabawy przez sieć wystarczy tylko jedna kopia It Takes Two, ponieważ gra umożliwia zaproszenie do rozgrywki drugiego gracza bez żadnych dodatkowych kosztów.

W rozwinięciu wpisu sprawdzicie gdzie kupić tanio It Takes Two na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Promocje na It Takes Two na PC – wydanie cyfrowe

Tanie It Takes Two na PC – wydanie pudełkowe

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.


Promocje na It Takes Two na PlayStation 4 oraz PlayStation 5 – wydanie pudełkowe

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.

Wydanie gry na PlayStation 4 oferuje darmową aktualizację do wersji na PlayStation 5.

Cena It Takes Two na PlayStation 4 oraz PlayStation 5 – wydanie cyfrowe


Tanie It Takes Two na Xbox One oraz Xbox Series X – wydanie pudełkowe

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.

Wydanie gry na Xbox One umożliwia darmową aktualizację do next-genowej wersji na Xbox Series X.

Promocje na It Takes Two na Xbox One oraz Xbox Series X|S – wydanie cyfrowe


Łowcy, jakie macie plany co do najbliższego piątku? Spędzicie go ze znajomymi – walcząc o lepsze jutro dla wirtualnej rodziny czy polując na potwory w Monster Hunter Rise? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.