Pre-order Diablo 4: premiera, beta, cena. Sprawdź gdzie kupić najlepszy hack and slash 2023 r.

Łowcy, jak pewnie już wiecie premiera Diablo 4 odbędzie się pod koniec drugiego kwartału 2023 roku. Tytuł zadebiutuje na rynku 6 czerwca na PC oraz konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Wielu graczy ma szczerą nadzieję, że będzie to najlepszy hack and slash ostatnich lat. Ze względu na fakt, że seria stworzona przez studio Blizzard cieszy się szaloną popularnością, przygotowaliśmy dla Was wpis zawierający szczegółowe informacje na temat premiery czwartej odsłony cyklu. Cena Diablo IV w wersji na PC zaczyna się w przedsprzedaży od 308,98 zł.

Aktualizacja 2

Zaktualizowaliśmy ceny poszczególnych ofert w artykule.

Co wiemy o fabule Diablo IV

Premiera Diablo IV została wyznaczona na 6 czerwca 2023 roku. Akcja najnowszej odsłony kultowej serii hack n slash będzie się rozgrywać wiele lat po wydarzeniach ukazanych w Reaper of Souls, dodatku do Diablo III. W świecie spustoszonym przez konflikt Królestwa Niebios i Płonących Piekieł, mieszkańcy Sanktuarium pragną jedynie pokoju. Nie będzie im jednak dane doczekać spokojnych czasów, ponieważ na horyzoncie pojawia się kolejne zagrożenie. Naszym zadaniem będzie stawienie czoła Lilith, demonicznej córce Mefista. Po raz pierwszy w historii opowiedziana fabuła będzie zupełnie nieliniowa. Twórcy postanowili pozbyć się klasycznego podziału na rozdziały i oddać w ręce graczy otwarty świat, w którym znajdziemy pięć niezależnych regionów.


Kiedy premiera Diablo 4 w Polsce

Data premiery Diablo 4 w Polsce pokrywa się z ogólnoświatowym debiutem gry. Tytuł pojawi się na sklepowych półkach już 6 czerwca 2023 roku. Wyczekiwana kontynuacja legendarnej już serii hack and slash będzie dostępna na PC oraz konsolach PS4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. W przypadku wydania na komputery osobiste nie uświadczymy jednak wersji pudełkowej. Jeszcze w marcu będziemy mogli wziąć udział w testach beta Diablo 4. Wcześniejszy dostęp do gry zapewni także zakup w przedsprzedaży.


Sprawdź gdzie kupić Diablo 4 w polskich sklepach

W polskich sklepach dostępne są już oferty na pre-order Diablo IV. Pudełkowe wydanie gry dostępne jest w wersjach na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz konsole Xbox One i Xbox Series X. Pamiętajcie, że za zakup w przedsprzedaży otrzymacie dostęp do zamkniętych testów beta Diablo IV, które odbędą się w dniach 17-19 marca.

Cena Diablo IV na PlayStation 4 oraz PlayStation 5

Pudełkowe wydanie gry dostępne będzie na obie konsole Sony. Cena Diablo 4 w polskich sklepach zaczyna się już od 348 zł. Zestaw międzygeneracyjny posiada darmową aktualizację do wersji na PS5:

Premiera Diablo 4 została zaplanowana na 6 czerwca 2023 roku.

Cena Diablo IV na Xbox One oraz Xbox Series

Cena Diablo 4 na sprzęt Microsoftu jest nieco niższa. Pudełkowe wydanie gry na konsole Xbox One i Xbox Series X można zamówić już za 336,66 zł:

Premiera Diablo IV odbędzie się w najbliższe wakacje. Tytuł zadebiutuje na rynku 6 czerwca 2023 roku.

Cena Diablo IV na PC

Łowcy, mimo że cena Diablo 4 na PC jest najniższa spośród wszystkich platform, to nadal musicie się pogodzić ze sporym wydatkiem. Wyczekiwany od lat hack and slash dostępny jest w ofercie cyfrowego sklepu Battle.net już od 327,66 zł:

Jeśli chcecie zaoszczędzić dodatkowe 20 zł i zakupić Diablo IV taniej, to wystarczy że do opłacenia zamówienia wykorzystacie tanie karty podarunkowe ze sklepu Startselect:

Otrzymane po zakupie giftcardy należy aktywować na stronie Battle.net, po czym dokonać zakupu Diablo IV przy użyciu salda konta.

Porównanie zawartości edycji Diablo 4

W cyfrowej dystrybucji możecie zakupić specjalne edycje Diablo IV. W ramach Digital Deluxe Edition i Ultimate Edition otrzymacie sezonowy karnet bojowy premium, unikatowe przedmioty kosmetyczne oraz ekskluzywny, wczesny dostęp do gry (od 2 czerwca 2023 roku). Poniżej znajdziecie tabelkę zawierającą szczegółowe porównanie poszczególnych wersji. Zamówienie pre-orderu uprawnia Was także do wzięcia udziału w zamkniętych testach beta Diablo 4, zaplanowanych na 17-19 marca.

Porównanie zawartości edycji Diablo 4

Wymagania sprzętowe Diablo 4 na PC

Wymagania sprzętowe Diablo 4 nie zostały jeszcze opublikowane. Poznaliśmy jednak minimalną oraz zalecaną konfigurację dla wersji beta Diablo IV. Ze względu na fakt, że tytuł w dniu premiery pojawi się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, to nie są one nadspodziewanie wysokie 🙂

Wymagania minimalne:

 • System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy)
 • Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-8100
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 280
 • DirectX: Wersja 12
 • Miejsce na dysku: 45 GB

Wymagania zalecane:

 • System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy)
 • Procesor: Intel Core i5-4670K / AMD R3-1300X
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 470
 • DirectX: Wersja 12
 • Miejsce na dysku: 45 GB

Kiedy otwarta beta Diablo 4 w Polsce

Wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w otwartych testach beta Diablo 4, które odbędą się w dniach od 24 do 26 marca. Beta ukaże nam początek kampanii fabularnej w ramach pierwszego aktu. Stworzeni przez nas bohaterowie będą mogli osiągnąć maksymalnie 25. poziom doświadczenia. Niestety, poczynione przez nas postępy nie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

Łowcy, jeśli jesteście zainteresowani nową odsłoną gry Blizzarda, zapraszamy do zapoznania się z naszą opinią o zamkniętej becie Diablo IV.


Łowcy, premiera Diablo 4 wywołuje u Was ciarki na plecach? Uważacie, że będzie to najlepszy hack and slash w historii gier? A może jesteście sceptycznie nastawieni do najnowszej produkcji Blizzarda? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.