Pre-order Alan Wake 2 na Xbox Series za 152,96 zł w brazylijskim MS Store

Alan Wake 2 zadebiutuje 17 października również na konsolach Xbox Series. Gra studia Remedy Entertainment jest dostępna za 212,99 zł. W artykule podpowiemy Wam, jak zaoszczędzić 55 zł na preorderze, kupując go w brazylijskiej wersji Xbox Store.

Alan Wake 2 na Xbox Series X|S za 152,96 zł

Jeśli chcecie zaoszczędzić na zakupie mrocznej przygodówki Remedy Entertainment, możecie kupić grę w brazylijskim Sklepie Xbox i wykorzystać do tego kartę podarunkową. Poniżej znajdziecie przygotowany przez nas poradnik, który krok po kroku przeprowadzi Was do finalizacji transakcji.

Krok 1. Kup doładowania o łącznej wartości 200 BRL do Xbox Store BR za 152,96 zł w Kinguinie

Wybierz karty podarunkowe, które pokryją koszt zakupu Alan Wake 2. Możecie skorzystać z poniższego zestawienia, gdzie znajdziecie najlepsze oferty na doładowania do brazylijskiego Xbox Store.

Krok 2. Zmień region na swoim komputerze i zasil swoje Konto Microsoft dzięki naszemu poradnikowi

W następnym etapie musicie zmienić region użytkownika i dodać brazylijski adres rozliczeniowy, aby dokonać zakupu w MS Store BR. Przygotowaliśmy w tym celu specjalny poradnik, jak kupować gry w brazylijskim Xbox Store. Jeśli poradzisz sobie na tym kroku, możesz śmiało przejść dalej.

Krok 3. Kup Alan Wake 2 wykorzystując zgromadzone saldo na Koncie Microsoft

Na samym końcu wybierz Alan Wake 2, a przy finalizacji transakcji wykorzystaj środki dodane do konta Microsoft.

Możesz bezpiecznie i bez konsekwencji przestawić region konta Windows z powrotem na Polskę. Pozostałe 12,10 BRL możecie wykorzystać przy kolejnych zakupach.

Aktualizacja 2

Zaktualizowaliśmy ceny i kod rabatowy w artykule.

Alan Wake 2 w przedsprzedaży w PlayStation Store

Łowcy, jeśli interesuje Was wydanie gry na konsolę Sony PlayStation 5 i chcecie zaoszczędzić, sprawdźcie jak kupić pre-order Alan Wake 2 na PS5 za 171,65 zł.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.