Pre-order Alan Wake 2 na PS5 za 259 zł (możliwe 225,97 zł) w PlayStation Store. Gra nie będzie posiadać fizycznego wydania! (akt.)

W PlayStation Store możecie już zamówić Alan Wake 2 na PlayStation 5 w przedsprzedaży. Najnowszą odsłonę gry wyceniono na 259 zł, ale w łatwy sposób obniżycie koszt zakupu do 225,97 zł! W dalszej części artykułu podpowiemy Wam jak to zrobić.

Alan Wake 2 na PlayStation 5 w przedsprzedaży za 225,97 zł

Najnowszy tytuł studia Remedy Entertainment możecie kupić dużo taniej, wykorzystując do zakupu kartę podarunkową. Dopłacając różnicę dowolną metodą, otrzymacie grę za zaledwie 171,65 zł. Przeprowadzimy Was przez całą procedurę.

Krok 1. Kup karty podarunkowe o wartości 250 PLN do PS Store za 216,97 zł w Kinguinie

Zaczynamy swą drogę od kupienia kart podarunkowych. Najlepszą aktualną ofertę znajdziecie zawsze w zestawieniu poniżej. Ważne jest, aby wartość giftcardów wynosiła 250 zł.

Krok 2. Zasil swoje konto PlayStation z pomocą naszego poradnika

Zaopatrzony w karty podarunkowe, zajrzyj do przygotowanego przez nas poradnika Jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store. Jeśli wiesz jak dokonać tego samodzielnie, przejdź do kolejnego etapu.

Krok 3. Kup preorder Alan Wake 2 za 225,97 zł wykorzystując saldo na koncie Sklepu PlayStation

Ostatnim krokiem jest wybór gry w PS Store, finalizacja transakcji i dopłacenie brakujących 9 zł wybraną formą płatności. Brawo Łowco, zaoszczędziłeś na kupnie Alana Wake 2 w przedsprzedaży. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz przeznaczyć na gry w promocji Planeta Rabatów w PlayStation Store.

Aktualizacja 3

Zaktualizowaliśmy ceny i kod w artykule.

Alan Wake 2 na Xbox Series w przedsprzedaży taniej w MS Store BR

Nowa gra Remedy Entertainment zadebiutuje w październiku również na konsolach Xbox Series. Jeśli poszukujecie wersji na sprzęt Microsoftu, możecie skorzystać z oferty na pre-order Alan Wake 2 na Xbox Series za 152,96 zł w brazylijskim MS Store.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.