Poznaliśmy datę premiery Batman Arkham Trilogy na Nintendo Switch. Zagramy jeszcze tej jesieni

Początkiem lata Warner Bros. Games ogłosiło, że gry z Batmanem trafią na Nintendo Switch jeszcze tej jesieni. Dokładna data premiery Batman: Arkham Trilogy została ujawniona dopiero wczoraj. Pakiet składający się z trzech produkcji trafi w nasze ręce już 13 października 2023 r.

Premiera Batman: Arkham Trilogy na Nintendo Switch odbędzie się w październiku

Batman: Arkham Trilogy to zbiorcze wydanie trzech gier z Mrocznym Rycerzem w roli głównej, które zadebiutuje na Nintendo Switch 13 października 2023 r. Osoby, które zdecydują się na zakup, otrzymają możliwość zagrania w:

  • Batman Arkham Asylum
  • Batman: Arkham City
  • Batman: Arkham Knight

wraz z wszystkimi wydanymi do ww. pozycji dodatkami. Zestaw będzie sprzedawany w wersji fizycznej i cyfrowej. Niestety wydanie pudełkowe nie oferuje wszystkich pozycji na kartridżu. Na karcie znalazło się miejsce wyłącznie dla pierwszej odsłony cyklu, dwie pozostałe trzeba będzie pobrać z sieci.

Gdzie kupić Batman: Arkham Trilogy na Nintendo Switch?

W internetowych sklepach można już składać preordery na pudełkowe wydanie Batman: Arkham Trilogy na Nintendo Switch. Ceny rozpoczynają się od 227 zł. Wersja cyfrowa będzie dostępna w sklepie Japończyków w późniejszym terminie.

Łowcy, czekacie na premierę Batman: Arkham Trilogy na Nintendo Switch? A może ograliście już wszystkie gry z serii na innych platformach?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.