Marvel's Spider-Man Mile Morales na PC

Poznaliśmy cenę i datę premiery Marvel's Spider-Man: Miles Morales na PC. Zagramy już w listopadzie!

O tym, że data premiery Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PC została ustalona na ostatnie miesiące 2022 roku, wiedzieliśmy już od dawna. Nie podano jednak dokładnego terminu. Na szczęście ten jest już nam znany! Dziś na blogu PlayStation pojawił się nowy wpis, informujący o tym, że do Nowego Jorku wskoczymy 18 listopada!

Marvel’s Spider- Man: Miles Morales na PC – wymagania sprzętowe i nowości

Spider-Man: Miles Morales na PC zaoferuje ray tracing oraz związane z nim nowe cienie dla światła słonecznego i księżyca. Gra jest w pełni zoptymalizowana pod kątem ekranów ultra-wide i obsługuje proporcje 21:9, 32:9, a nawet 48:9 przy użyciu konfiguracji z trzema monitorami. Spider-Man: Miles Morales obsługuje NVIDIA DLSS 3, NVIDIA DLAA, a także NVIDIA Reflex.

Wymagania sprzetowe Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Cena Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na Steam i Epic Games Store

Premierowa cena Marvel’s Spider-Man: Miles Morales w Polsce została ustalona na 219 zł. Grę kupicie bezpośrednio na platformie Valve oraz Epic Games Store. Zapewne w najbliższych dniach klucz Steam Marvel’s Spider-Man: Miles Morales będzie można zakupić też w innych sklepach, wiec polecamy chwilowo wstrzymać się z zakupem 🙂

Osoby zamawiające grę w preorderze mogą liczyć na kilka bonusów:

  • Pakiet dwóch kombinezonów (TRACK i Into the Spider-Verse)
  • Wczesny dostęp do gadżetu Gravity Well
  • Trzy punkty umiejętności, aby odblokować niektóre zdolności od początku gry
Marvel's Spider-Man Miles Morales bonusy preorder

Promocje na Marvel’s Spider-Man Remastered

Aby lepiej przygotować się na premierę Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, możecie wpierw sięgnąć po wydany w sierpniu remaster hitu z PS4. Przytłaczająco pozytywne oceny na Steam pozwalają sądzić, że nie będziecie zawiedzeni!


Łowcy, jak podoba Wam się premierowa cena Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PC?? Zamierzacie sięgnąć po kolejne pecetowe wydanie przygód Człowieka-Pająka?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.