Promocja na FIFA 21

Nocna Premiera Edycji Mistrzowskiej FIFA 21 na PlayStation 4 i Xbox One - odbierz grę minutę po północy!

Piłkę kopać chcesz, do Paczkomatu spiesz! 🙂 6 października zadebiutuje FIFA 21, co stanowi dość spore wydarzenie ze względu na listopadową premierę 10. generacji konsol – gracze, którzy sięgną po FIFA 21 w wersji na PS4 oraz XOne, będą mogli cieszyć się rozgrywką również na PlayStation 5 oraz Xbox Series X! Z tej okazji Allegro wraz z Media Markt postanowiło powrócić do formuły przedsprzedaży gier w ramach „Nocne Premiery tylko z Allegro Smart!„.

Dzięki Nocnej Premierze FIFA 21, gracze będący subskrybentami Allegro Smart! mogą odebrać Edycję Mistrzowską FIFA 21 w Paczkomacie InPost już minutę po światowej premierze gry! Termin dostawy FIFA 21 jest gwarantowany przez InPost oraz Allegro 🙂


TLDR: Łowco, jeśli chcesz być jednym z pierwszych posiadaczy Edycji Mistrzowskiej FIFA 21 w Polsce oraz chcesz mieć w swojej kolekcji kolekcjonerski steelbook FIFA 21, skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu Media Markt na Allegro 🙂

Tegoroczna odsłona EA SPORTS FIFA 21 zadebiutuje 9 października. Najnowsza część przyniesie szereg zmian. Poza zaktualizowaniem składów wszystkich drużyn piłkarskich oraz statystyk poszczególnych zawodników, możemy liczyć przede wszystkim na spore usprawnienia w Sztucznej Inteligencji. FIFA 21 zaoferuje dwa nowe systemy, które wspomogą komputerowych piłkarzy w ataku pozycyjnym oraz obieraniu optymalnych pozycji na boisku.

Do gry powróci pozytywnie przyjęty przez graczy tryb VOLTA Football, pozwalający na rozgrywanie meczy na miejskich boiskach. Tryb VOLTA FIFA 21 zostanie odpowiednio rozszerzony względem poprzedniej części – gracze mogą spodziewać się większej różnorodności lokacji.

Poza powyższymi zmianami FIFA 21 zaoferuje ewolucję trybu kariery, objawiającą się m.in. w zwiększeniu wpływu gracza na sytuację drużyny poza faktycznym meczem. Od teraz gracze będą mieli znacznie większą kontrolę nad podopiecznymi – do piłkarze trzeba będzie podchodzić indywidualnie, dbać o ich kondycję i regularne treningi. Oprócz tego rozszerzone zostanie modyfikowanie składu drużyny.


Nocna Premiera EA SPORTS FIFA 21 z Allegro Smart!

Gracze, którzy zdecydują się na zakup Edycji Mistrzowskiej gry FIFA 21 na Allegro otrzymają:

 • Kolekcjonerski steelbook FIFA 21, dostępny wyłącznie w przedsprzedaży Allegro.
 • Dostęp do FIFA 21 na 3 dni przed premierą (możliwość gry już 6 października).
 • Nawet 12 złotych paczek rzadkich kart w FUT 21 (jedną tygodniowo przez 12 tygodni).
 • Piłkarza z okładki na 5 meczów wypożyczenia w FUT.
 • Uzdolnionego wychowanka w trybie kariery (miejscowy junior z potencjałem klasy światowej).
 • Ambasadora FUT na 3 mecze wypożyczenia w FUT (możliwość wybrania jednego z trzech piłkarzy).
 • Wyjątkowe stroje i dekoracje stadionowe FUT.
 • Darmową, cyfrową wersję gry FIFA 21 na konsolę nowej generacji (Playstation 5 lub Xbox Series X).

Aby skorzystać z Nocnej Premiery FIFA 21 przygotowanej we współpracy Allegro z Media Markt należy:

 1. Dołączyć do grona subskrybentów Allegro Smart!
 2. Zakupić grę FIFA 21 między 14 września a 1 października (do godz. 12:00), z oferty dostępnej pod tym adresem.
 3. Wybrać Paczkomat InPost dostępny 24h do odbioru.
 4. Odebrać grę z Paczkomatu w dniu premiery (6 października), minutę po północy, dzięki unikalnemu kodowi i numerowi telefonu, jaki przesłany zostanie poprzez e-mail oraz SMS.

Czym jest Allegro Smart!?

Allegro Smart! to specjalna usługa skierowana do kupujących na Allegro i gwarantująca nielimitowaną darmową dostawę zakupionych towarów do punktów odbioru osobistego oraz Paczkomatów InPost.


Łowcy, skusicie się na FIFA 21 w pre-orderze? Co sądzicie o Nocnej Premierze FIFA 21 z Allegro Smart!? 🙂

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.