X

«

»

Mirror’s Edge: Catalyst – Przegląd ofert przedpremierowych

MirrorsEdgeCatalyst

W przyszłym tygodniu czeka nas debiut Mirror’s Edge: Catalyst, będącej kompletnym rebootem oryginalnej gry, wydanej w roku 2008. Twórcy postanowili wprowadzić do rozgrywki szereg zmian, wśród których największą jest zmiana struktury gry. Zamiast liniowej fabuły i zamkniętych lokacji do naszej dyspozycji oddany zostanie otwarty świat, pełen ukrytych przedmiotów, sekretów i zadań do wykonania. W grze ponownie wcielimy się w rolę wysportowanej Faith, zaś miejscem akcji będzie futurystyczne miasto Glass. 

Mirror’s Edge: Catalyst zadebiutuje w Polsce już 9 czerwca i trafi na trzy platformy – PC, PlayStation 4 i Xbox One

PC – wersja cyfrowa

Najniższą cenę cyfrowej wersji gry Mirror’s Edge: Catalyst znajdziecie w sklepie Konsoleigry.pl, gdzie jej cena to 149,99 zł. Kod otrzymacie po premierze gry na podany przez Was adres e-mail. Gra dostępna jest w postaci klucza do aktywacji na platformie Origin. 

Do zamówień przedpremierowych dodawane jest DLC – Zestaw Ekwipunku Sprintera, zawierający:

 • projektor Cieniowania (zmienia sposób wyświetlania ducha gracza w grach innych osób,
 • emblemat Sprintera do użytku na tablicach wyników,
 • tło do wykorzystania na zhakowanych ekranach w grze.

PC – wydanie pudełkowe

Jeżeli zależy Wam na wydaniu fizycznym gry, to najlepsze oferty znajdziecie w elektromarketach. W każdym z nich znajdziecie ten tytuł w cenie 149 zł, a dostawa jest darmowa. Oczywiście, możecie skorzystać z też z opcji bezpłatnego odbioru w jednym z salonów tych sieci. 

Alternatywą może być zakup w Konsoleigry.pl 144,99 zł z dostawą od 7,99 zł. Do zamówień w tym sklepie otrzymacie też bonus w postaci tatuażu. Liczba sztuk ograniczona. 

Również tutaj otrzymacie dodatkowy Zestaw Ekwipunku Sprintera.

PlayStation 4 / Xbox One

Również gracze konsolowi znajdą najniższe ceny w elektromarketach. W każdym z nich możecie liczyć na darmowy transport. 

Nieco wyższe ceny znajdziecie w:

Do egzemplarzy gry w wersji na konsole kupionych w przedsprzedaży również otrzymacie przedpremierowe DLC. 

 • AvianGuy

  Aż mnie zaskoczyło, że nie poszli dzisiejszym trendem i nie dali ceny 350zł.

  • No co Ty, gdzie tam 350… Chyba miałeś na myśli 398 zł hehe Słuchajcie, no nie możemy narzekać, kto ma niech sobie zapłaci za ten zestaw prawie pół tysiąca, a kto nie posiada takiej gotówki niech zaczekam pół roku i kupi sobie edycję w wersji Ultmate taniej, proste? Najlepszym przykładem na to co mówie jest gra Star Wars Battlefront. Premierowo Edycja Ultimate kosztowała 398 zł, tydzień temu można było ją nabyć na Originie za około 160 zł (przypominam wszystkie dodatki są wliczone w tą cenę!). Zabawniejsze jeszcze jest to, że posiadacze standardowej wersji mogli przez weekend grać całkowicie bez żadnych opłat w najnowszy (płatny) dodatek. Jeżeli ktoś naprawdę jest dobrym Łowcą może zabawić się nie płacąc wcale dużych pieniążków. Pozdrawiam.

   • Kafar

    Ale…o czym ty pieprzysz ? Jakie 5 stów i jaka edycja Ultimate ?

   • Nie no, 160 złotych. Przecież to grosze :V

   • AvianGuy

    To znajdź mi Dark Souls 3 za 100zł. Bo nie mam zamiaru wydać grosza ponad tę cenę. Gra nie jest więcej warta. Aha. I mówię tu o Deluxie. Tyle chce grę z dodatkiem.

    Jeśli renomowana gra, jaką jest GTA, kosztowała nawet 100zł, to nie widzę powodu, by mniej znane (bo mimo wszystko Dark Souls specjalnie znane nie jest – wiele osób o niej nigdy nie słyszało, a o GTA każdy) były 3-4 krotnie droższe. Za co mam płacić 4 stówy? Za błędu, bugi i problemy w grze?

    • Za wcześnie na niższą cenę. To producent ustala początkowe kwoty rynkowe.

    • AvianGuy

     Ale ta gra nie jest warta tyle, za ile chcą ją sprzedać. I od samego początku to mówię. Powinny być odgórne limity cen ustalone i gra premierowa nie powinna mieć prawa kosztować ponad określoną kwotę przy premierze. A akurat FROM SOFTWARE jest znany z tego, że traktuje graczy jak śmieci.

    • Mam nadzieję,że nie zapominasz o najważniejszej rzeczy, że w Wielkiej Brytanii ta gra kosztuje 50 funtów, a Brytyjczycy zarabiają znacznie więcej niż Polacy.

    • AvianGuy

     Nie za bardzo kumam. Mówię, że gra jest droga. I że Polacy zarabiają mało. Ty mi nagle piszesz, że gra w WB jest tańsza i… że oni tam zarabiają więcej? That’s exactly the point! Gra powinna być ZNACZNIE tańsza u nas.

    • Moglibyśmy na ten temat debatować całymi dniami i nocami. Od tego są promocje i serwis Łowcy Gier, aby można znaleźć ciekawą ofertę na tytuł,który wpadł nam w oko.

 • Polecam wykorzystanie ORIGIN ACCESS, 15zł za 6 godzin zabawy. plus do tego masa innych gier i 10% taniej przy zakupie gry

 • Miłego „skakania”, aż dziw mnie bierze, że sklep Origin oferuje tylko standardową wersję… Oby jak najczęściej! PS Prosimy o pudełkowe Edycje Kolekcjonerskie z figurkami.

 • a kolekcjonerkę z figurką można gdzieś dostać?