Minecraft Legends: cena, premiera. Sprawdź gdzie kupić najtaniej

Minecraft Legends to już trzecia gra, która zabiera nas do „bloczkowego” uniwersum. Tym razem twórcy z Mojang Studios proponują nam tytuł z pogranicza strategii i gier akcji, gdzie naszym celem będzie obrona krainy Overworld przed zagrożeniem ze strony Piglinów. Premiera Minecraft Legends zaplanowana jest na 18 kwietnia 2023 roku, a zagrać będziemy mogli na PC, konsolach Xbox, PlayStation oraz Nintendo Switch.

Znając popularność marki Minecraft, postanowiliśmy przygotować dla was krótki przegląd zawierający najciekawsze oferty na nadchodzącą odsłonę tej serii. Produkcję najtaniej kupicie w wersji na PC. Cena Minecraft Legends w tym wydaniu to 170,59 zł.

Minecraft Legends to miks gry akcji oraz strategii, gdzie przyjdzie nam obserwować akcję z perspektywy trzeciej osoby. Rozgrywka opiera się na podróżowaniu zarówno przez dobrze nam znane, jak i całkiem nowe biomy celem zbierania niezbędnych zasobów, tworzeniu baz oraz toczeniu walk z wrogo nastawionymi piglinami. Naszego kwadratowego królestwa nie będziemy jednak musieli chronić sami. Do pomocy zwerbujemy różnego rodzaju stworzenia wędrujące po świecie (w tym zombie i creepery) oraz sojuszników, którzy wspierać będą nas nie tylko w walce, ale także budowaniu i pozyskiwaniu materiałów.

Tytuł pozwoli nam grać również ze znajomymi – będziemy mogli z nimi współpracować, ale także rywalizować w ramach pojedynków dla maksymalnie 8 graczy podzielonych na dwie drużyny.

Minecraft Legends w Xbox Game Pass pojawi się w dniu premiery.

Promocje na Minecraft Legends w polskich sklepach

Minecraft Legends dostępny jest na PC, konsole PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. Pudełkowe wydanie gry w polskich sklepach kupicie jedynie na konsole PlayStation oraz Nintendo Switch. Przypominamy, premiera Minecraft Legends już 18 kwietnia.

Cena Minecraft Legends na PlayStation 5 i PS4

Ceny Minecraft Legends w wydaniu na konsole Sony zaczynają od 199,45 zł.

Cena Minecraft Legends na Xbox Series oraz XOne

Niestety w polskich sklepach nie kupimy pudełkowej wersji Minecraft Legends. Gra dostępna jest jedynie w formie cyfrowej.

Cena Minecraft Legends na Nintendo Switch

Minecraft Legends na Nintendo Switch kupicie od 195 zł.

Cena Minecraft Legends na PC (klucz Steam oraz Microsoft Store)

Pecetowe wydanie Minecraft Legends dostępne jest od 170,59 zł. Wersja Deluxe kosztuje 201,84 zł. Gra dostępna jest zarówno na Steam, jak i w Microsoft Store.

Co zawiera Minecraft Legends Deluxe Edition

W skład Minecraft Legends Deluxe Edition wchodzi:

  • gra na wybraną platformę,
  • pakiet skórek Deluxe
    • jedna skórka bohatera,
    • cztery skórki wierzchowca,
    • jedna dodatkowa skórka wierzchowca (po jej wydaniu).

Minecraft Legends w Xbox Game Pass w dniu premiery

Data premiery Minecraft Legends ustalona została na 18 kwietnia 2023 roku i wtedy gra będzie dostępna także w usłudze Xbox Game Pass w wersji na PC, Xbox One i Xbox Series. Jeśli chcecie przetestować ją przed zakupem, możecie skorzystać z promocji na miesiąc XGP za 4 zł. Możecie także zdecydować się na zakup usługi na kilka miesięcy, korzystając z naszego poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 53,77 zł, 8 miesięcy za 101,78 zł, 14 miesięcy za 198,38 zł, 26 miesięcy za 380,20 zł


Łowcy, czekacie na najnowszy tytuł Mojang Studios? Planujecie kupić pudełkowe wydanie, a może macie plan sprawdzić Minecraft Legends w Xbox Game Pass?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.