Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order - Przegląd ofert przedpremierowych

Studio Team Ninja ma doświadczenie w tworzeniu dynamicznych gier akcji i taka też jest ich nowa produkcja. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order pozwoli graczom na wcielenie się w popularnych superbohaterów znanych z kart komiksów Marvela. Pokierujemy tutaj m.in. członkami grup Avengers, X-Men czy Strażników Galaktyki i staniemy do walki z potężnym Thanosem i tytułowym Czarnym Zakonem. Bohaterowie dysponują różnymi zdolnościami i każdym z nich gra się nieco inaczej, dzięki czemu gracze będą mieli możliwość eksperymentowania. Produkcja ta pozwoli na rozegranie kampanii zarówno solo, jak i w kooperacji – zarówno online, jak i lokalnie, przy jednej konsoli. 

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zadebiutuje 19 lipca. Gra dostępna będzie wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

Nintendo Switch – wersja cyfrowa

Cyfrową wersję gry znajdziecie w Nintendo eShop. w cenie 249,80 zł. Za zakup gry otrzymacie 250 Gold Points, które będziecie mogli wykorzystać do obniżenia ceny kolejnych zakupów o 12,50 zł. 

Nintendo Switch – wydanie pudełkowe

Najmniej zapłacicie w brytyjskim Shopto.net, gdzie Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order kosztuje 39,85 funtów – około 189,34 zł. Dostawa do Polski jest darmowa przy wyborze opcji bez śledzenia przesyłki. Dodatkowo składając zamówienie w tym sklepie możecie liczyć na bonus w postaci breloka z logo gry. 

Podobną ofertę znajdziecie w innym brytyjskim sklepie, a mianowicie w Base.com. Za grę również tutaj zapłacicie 39,85 funtów, a więc około 189,34 zł. Do kwoty tej musicie doliczyć jeszcze koszt wysyłki do Polski – 1,49 funtów, czyli ok. 7,08 zł.

Minimalnie więcej zapłacicie w TheGameCollection.net 39,95 funtów za grę (około 189,81 zł) i 2 funty za dostawę do Polski (ok. 9,50 zł).

Jeżeli chodzi o oferty z Polski to najlepiej wypada propozycja od X-kom.pl. W sklepie tym za grę zapłacicie 199 zł, a odbiór osobisty w jednym z salonów tej sieci jest darmowy.

Możecie też zdecydować się na zakup w Muve.pl z ceną 209,90 zł i darmową dostawą do kiosków Ruchu lub Sklep.gry-online.pl za 199,90 zł i z dostawą od 11,99 zł. W tych dwóch sklepach możecie liczyć też na bonus w postaci naklejek, plakatu i breloka – nakład gadżetów, jak zwykle w takich przypadkach, jest limitowany.

Zbliżoną ofertę (chociaż bez wzmianki o jakichkolwiek bonusach do zamówienia) znajdziecie też w Powerplay.com.pl209,99 zł z dostawą od 7,99 zł

Komentarze do "Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order – Przegląd ofert przedpremierowych"

  1. Tymczasem ja kupiłem dzisiaj jedynkę na Wii i jutro zacznę, dwójka w tej okropnie okrojonej wersji na PSP mi podeszła, więc „pełna” jedynka powinna być jak objawienie 🙂

Komentowanie jest zamknięte