«

»

Mario Tennis Aces – Przegląd ofert przedpremierowych
Mario Tennis Aces – Przegląd ofert przedpremierowych
Nintendo Switch

Mario Tennis Aces – Przegląd ofert przedpremierowych

Pod koniec tego tygodnia na rynek trafi kolejna gra z Mario. Tym razem będzie to zręcznościowa produkcja, w której przeniesiemy się na korty tenisowe. Mario Tennis Aces zaoferuje kampanię dla jednego gracza, w której zwiedzimy zróżnicowane lokacje, a także możliwość rozgrywki wieloosobowej – zarówno przy jednej konsoli, jak i przez internet. Nie zabraknie tu również możliwości zabawy z wykorzystaniem sterowania ruchowego przy pomocy kontrolerów JoyCon.

Mario Tennis Aces zadebiutuje 22 czerwca. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

Wydanie pudełkowe

Grę najtaniej kupicie w sklepie Karen.pl, gdzie jej cena to 190,08 zł. Odbiór osobisty jest bezpłatny, zaś koszty dostawy kurierem rozpoczynają się od 9,99 zł. Dodatkowo, do zamówień dodawany jest brelok w kształcie piłki tenisowej z logo gry.

Przy odbiorze osobistym korzystnie wypada zakup w Komputronik.pl199 zł. Również tutaj otrzymacie dodatkowo brelok.

W CDP.pl i Merlin.pl zapłacicie 199,99 zł z darmową dostawą do kiosków Ruchu.

Ciekawie wypada też oferta Powerplay.com.pl – 199,99 zł, a w cenę wliczona jest darmowa przesyłka listem poleconym ekonomicznym. Do zamówień dodawany jest też jeden z dwóch gadżetów – opaska na rękę lub piłeczka antystresowa z logo gry.

 • udało mi się kupić za 170 w oleole jak była akcja z visa checkout 🙂

 • Japier, czekam za GTA Mario Zemsta Luigiego

 • Mialem brac ale 33/40 w Famitsu troche niepokoi, poczekam.

  • Krzysztof

   ciekawe, w demo grało się miodnie

  • Fabiopirat

   33/40 niepokoi. O k…, co się robi na tym świecie…

   • Velsu ma rację. Gry Nintendo zawsze dostają lepsze oceny w Famitsu a 33/40 to dość mało. Nie rozumiem ludzi którzy kupują gry na premierę nie wiedząc jak ocenia grę ich ulubieni recenzenci.

    • Fabiopirat

     No, bo to mniej więcej tak jak gra 7/10 i wszyscy piszą „eee, tylko 7/10”. Zła gra to 3/10 a nie 7/10. Gdyby Famitsu dało 10/40 to można by płakać. Zresztą powtórzę coś, co powtarzam zawsze – gdybym słuchał recenzentów, to nie zagrałbym w 49% gier (czego bym bardzo żałował). Gdybym słuchał graczy, to nie zagrałbym w drugie 49% gier (czego również bym żałował).

    • Kiedyś był raport że 6-7/10 to najgorsza ocena dla firm. Nikt nie ma czasu na średniaki.

     Ale też rozumiem twój punkt widzenia, chętnie gram w gry Spidersòw chociaż to są ciągle takie właśnie średniaki. Tylko w tym wypadku jestem świadomy co kupuję normalnie raczej bym zrobił standardowego skipa. ( z braku wolnego czasu)

    • Fabiopirat

     Tyle, ze te gry spidersow czest sa lepsze niz tytuly aaa.