Promocja na Mario Strikers Battle League Football

Mario Strikers: Battle League (cena, data premiery, recenzje). Gdzie kupić tanio football Nintendo? (akt.)

Już 10 czerwca 2022 roku czeka nas premiera Mario Strikers: Battle League, czyli najnowszej odsłony wirtualnej piłki nożnej z tytułowym wąsaczem i innymi postaciami znanych ze sztandarowej serii Nintendo. Jeśli czekacie na ten tytuł, zapewne interesują Was najlepsze promocje na Mario Strikers: Battle League 🙂

Aktualizacja #4 (09.06)

Ceny gry zostały zaktualizowane, dodaliśmy również informacje dotyczące recenzji nowej produkcji Nintendo. Premiera już jutro!

Nadchodząca gra z serii Mario zaoferuje zręcznościowe mecze 4v4, w których nie zabraknie szalonych powerupów i spektakularnych akcji! W produkcji dostępny będzie zarówno fabularny tryb dla jednego gracza, jak i możliwość zabawy wieloosobowej – tak online, jak i lokalnie, przy jednym telewizorze.

Brzmi dobrze? No to czytajcie dalej, by przekonać się, jak wypada cena Mario Strikers: Battle League w przedsprzedaży 🙂

Recenzje Mario Strikers: Battle League Football – czy warto sięgnąć po grę?

Gra ma średnią ocen na poziomie 76/100 przy prawie 40 recenzjach zebranych przez serwis Opencritic. Krytycy chwalą przede wszystkim rozgrywkę, która ma dawać dużo frajdy, a także sporą dawkę zawartości przeznaczonej zarówno do zabawy solo, jak i w trybach wieloosobowych.

Cena Mario Strikers: Battle League Football na Nintendo Switch – wersja cyfrowa

Decydując się na wersję cyfrową otrzymacie 250 złotych punktów Nintendo, które dadzą Wam 12,50 zł zniżki przy kolejnych zakupach.

Promocje na Mario Strikers: Battle League Football – wydanie pudełkowe

Kartridże z grą zakupicie najtaniej w:


Łowcy, lubicie sportówki z Mario czy jednak jesteście w tym temacie tradycjonalistami i liczą się dla Was wyłącznie platformówki? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.