«

»

Little Nightmares – Przegląd ofert przedpremierowych
PCPlaystation 4Xbox One

Little Nightmares – Przegląd ofert przedpremierowych

Wkrótce czeka nas debiut ciekawie zapowiadającej się produkcji, która połączy w sobie elementy platformówki, gry logicznej i survival horroru. W Little Nightmares wcielimy się w dziewczynkę o imieniu Six, która musi wydostać się z tajemniczego, niebezpiecznego miejsca zwanego Paszczą. W tym celu będziemy musieli poradzić sobie z wyzwaniami zręcznościowymi i logicznymi, a także umiejętnie ukrywać się przed przeciwnikami, główna bohaterka nie ma bowiem szans w starciu ze znacznie większymi oponentami. Za stworzenie gry odpowiada Tarsier Studios. Produkcja została ciepło przyjęta przez recenzentów – średnia jej ocen w serwisie Metacritic wynosi 80% (dla wersji PlayStation 4).

Little Nightmares zadebiutuje 28 kwietnia na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

PC – wersja cyfrowa

Najniższą cenę cyfrowego wydania gry zaoferowało Uk.gamersgate.com – 13,59 funtów, a więc około 67,58 zł

W Polsce najniższą cenę znajdziecie w sklepie 3kropki.pl, gdzie gra kosztuje 70,39 zł. Podobne ceny znajdziecie również w Sklep.gry-online.pl 71,90 zł oraz Konsoleigry.pl 71,99 zł

Alternatywą może być skorzystanie z propozycji Gamersgate.com, gdzie Little Nightmares wyceniono na 72,07 zł lub Instant-gaming.com 15,99 euro, a więc około 80 zł. W przypadku wyboru PayPal jako opcji płatności, do kwoty tej musicie doliczyć jeszcze dodatkową opłatę. 

PC – edycja kolekcjonerska „Six Edition”

Wydanie kolekcjonerskie o nazwie „Six Edition” zawiera:

 • Grę Little Nightmares,
 • Figurkę głównej bohaterki – Six, o wysokości 10 cm,
 • Pudełko „klatkę” nawiązujące do gry,
 • Plakat o formacie  A3,
 • Zestaw naklejek,
 • Oryginalną ścieżkę dźwiękową na CD.

Edycję tę kupicie najtaniej w Sklep.gry-online.pl , gdzie kosztuje 144,90 zł. Wysyłka do kiosków Ruchu będzie darmowa.

PlayStation 4 / Xbox One

Podstawowe wydanie gry, w wersji na konsole, znajdziecie najtaniej w Sklep.gry-online.pl, gdzie kosztuje ono 88,90 zł (PlayStation 4 / Xbox One). Wysyłka do kiosków Ruchu jest darmowa.  Alternatywa może być zakup w Muve.pl99,99 zł (PlayStation 4 / Xbox One) z darmową dostawą do Paczkomatów InPost i kiosków Ruchu. 

PlayStation 4 / Xbox One – edycja kolekcjonerska „Six Edition”

Ponownie najlepsza ofertą jest ta, którą proponuje Sklep.gry-online.pl144,90 zł (PlayStation 4 / Xbox One)  z darmową dostawą do kiosków Ruchu.

 • Przystępna cena za kolekcjonerkę. Ciekawe jak jakościowo/szczegółowo prezentuje się figurka…

 • Leaffar

  Poczytałem wstępne recenzje i wynika z nich że to takie Limbo / Inside tylko bez zagadek. czyli tylko idziesz do przodu i zwiedzasz kolejne pokoje. O ile Limbo mi się podobało o tyle wygląda na to, że Little Nightmares nie jest warte tej ceny.

 • Cyfrowe PC na Gamebillet 16,75$/13,5£/15,89€.

 • Zamawiałem Six Edition w sklepie Gry-Online i też miałem dostępną darmową wysyłkę przy wyborze paczki w RUCHu

 • Mateusz Sobieraj