«

»

LEGO: Iniemamocni – Przegląd ofert przedpremierowych
LEGO: Iniemamocni – Przegląd ofert przedpremierowych
Nintendo SwitchPCPlaystation 4Xbox One

LEGO: Iniemamocni – Przegląd ofert przedpremierowych

Już wkrótce premiera kolejnej gry od ekipy Traveller’s Tales. Deweloperzy tym razem wzięli na warsztat produkcję o nietypowej rodzince superbohaterów znanej z filmów studia Pixar. Po raz kolejny będziemy mieli do czynienia z platformówką z elementami logicznymi, nie zabraknie również możliwości kooperacji przy jednym ekranie. Oprawa graficzna połączy zaś elementy znane z kinowego ekranu z typowymi, klockowymi projektami bohaterów i innych postaci.

Premiera LEGO: Iniemamocni już 15 czerwca. Gra trafi na pecety (jedynie cyfrowo) oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

PC – wersja cyfrowa

Najniższą cenę cyfrowej wersji gry LEGO: Iniemamocni znajdziecie w sklepie Cdkeys.com. Produkcję wyceniono tu na 22,99 funtów (zakup w tej walucie jest korzystniejszy, zaś walutę możecie zmienić w prawym górnym rogu ekranu), czyli około 111,70 zł. Kwota ta może jednak zostać obniżona o dodatkowe 5%, dzięki wykorzystaniu kodu rabatowego, który możecie znaleźć na facebookowym profilu sklepu. Z nim zapłacicie 21,84 funtów – ok. 106 zł.

W Gamingdragons.com zapłacicie 26,49 euro, czyli 113,50 zł. Podobną cenę przygotowało również  G2Play.net, gdzie cena gry wynosi 115,25 zł. W obu przypadkach do kwoty tej musicie doliczyć jeszcze prowizję za płatność.

Podobne ceny mają też Instant-gaming.com26,99 euro, ok. 115,60 złGamivo.com119,02 zł oraz Hrkgame.com – 120,26 zł. W przypadku tego ostatniego sklepu otrzymacie również klucz na jedną losową grę na Steam. 

PlayStation 4 – wydanie pudełkowe

Zdecydowanie najniższą cenę znajdziecie w brytyjskim sklepie Base.com. Cena gry tutaj to 35,85 funtów, czyli ok. 174,17 zł. Do kwoty tej musicie doliczyć jeszcze 1,49 funtów za wysyłkę – około 7,30 zł. Dodatkowo, ten sam sklep oferuje również wydanie z minifigurką LEGO w cenie 38,85 funtów188,80 zł.

W Polsce najmniej zapłacicie w sklepie Bluegames.pl 187 zł, zaś koszt wysyłki rozpoczyna się od 10 zł. 

Zbliżoną cenę znajdziecie też w sklepach Avans.pl, Electro.pl, Euro.com.pl i Mediaexpert.pl. W każdym z nich gra kosztuje 199 zł, a wysyłka kurierem jest bezpłatna.

Korzystnie wypada też propozycja Muve.pl z ceną 199,90 zł, darmową wysyłką do kiosków Ruchu i zwrotem 5% wartości zamówienia na kolejne zakupy oraz CDP.pl i Merlin.pl199,99 zł z darmową dostawą do kiosków Ruchu.

Xbox One – wydanie pudełkowe

Oferty wyglądają tak samo, jak w przypadku wersji na PlayStation 4. Ponownie najlepiej wypada Base.com z ceną 35,85 funtów – ok. 174,17 zł1,49 funtów za wysyłkę (ok. 7,30 zł). Znajdziecie tu też nieco droższe wydanie z minifigurką LEGO w cenie 38,85 funtów, a więc około 188,80 zł.

Wśród polskich sklepów najtaniej wypada oferta Bluegames.pl z ceną 187 zł i wysyłką od 10 zł.

Korzystnie cenowo wypadają też sklepy Avans.plElectro.plEuro.com.pl i Mediaexpert.pl, gdzie zapłacicie za grę 199 zł. Wysyłka kurierem, w każdym z tych sklepów, jest bezpłatna.

Ciekawymi alternatywami mogą okazać się zakupy w Muve.pl z ceną 199,90 zł, bezpłatną dostawą do kiosków Ruchu i zwrotem 5% wartości zamówienia, a także CDP.pl Merlin.pl – 199,99 zł z darmową dostawą do kiosków Ruchu.

Nintendo Switch – wydanie pudełkowe

Zwykłe wydanie na Nintendo Switch kosztuje w Base.com tyle samo, co wersja na konsole konkurencji  35,85 funtów, czyli około 188,80 zł. Nieco więcej wychodzi jednak za wydanie z minifigurką 39,99 funtów, czyli 194,30 zł. W obu przypadkach za wysyłkę zapłacicie 1,49 funtów, co daje ok. 7,30 zł.

Ceny wersji na Nintendo Switch w Polsce zaczynają się od 199 zł. Tyle zapłacicie w Avans.pl, Electro.plEuro.com.pl i Mediaexpert.pl. Wysyłka jest darmowa.

Również tutaj możecie rozważyć Muve.pl199,90 zł, darmowa dostawa do kiosków Ruchu i 5% zwrotu w złocie oraz CDP.pl i Merlin.pl z 199,99 zł i także darmową dostawą.

 

 • Ja błagam,żeby przy tej grze nie stawiali na „więcej – lepiej”, bo w Marvel 2 panuje taki chaos, że w to się prawie grać nie da…

  • beziko

   Dzisiaj oglądałem gameplay z E3 Super Villains i wyglądało bosko 🙂
   Z iniemamocni przeczuwam coś pokroju Jurassic World.

 • Ukończyłem jedynie LEGO w klimatach Śródziemia i Movie po obejrzeniu filmu, reszty nie dałem rady, wiało taką nudą i powtarzalnością, że zasypiałem, a już najbardziej mnie drażnili Super Heroes po których już nie kupiłem żadnych Lego gier. Może jestem już za stary…

  • eragon30971

   Haha, u mnie tak samo. Super Heroes tak zanudziło nas na śmierć(ogrywałem gry lego z kolegą, tylko LOTRa w singlu), że już nigdy więcej nie ruszyliśmy żadnej gry z serii. Więc coś musi być na rzeczy.

   • A u mnie w gry LEGO uwielbiają grać dzieciaki (6 i 8 lat) i Super Heroes to jedna z ich ulubionych odsłon 🙂 Widać każdy tytuł ma swój target.

    • LEGO target to wszyscy – gra przy której mogą usiąść wszyscy, i wszyscy mogą bawić się równie dobrze z dzieciakami. O to tu chodzi, a co do gier LEGO – Star Wars, Piraci z Karaibów, Batman i MARVEL Super Heroes były dobre 🙂 Z resztą nie wiem jak, ale chyba Indiana Jones tez było niezłe.

 • enteriusz

  Dzięki za informacje o wersji na Switcha. Ta gra akurat mnie nie interesuje, ale same oferty na Switcha – jak najbardziej.
  PS. Dla zainteresowanych: dziś o 14 czasu UK startuje duża wyprzedaż w Nintendo eShop w związku z E3. Z emaila można się domyśleć, że będzie obniżka na Zeldę, Splatoon 2 i Street Fightera.

 • odkąd w PL nie można kupić wersji pudełkowej, to z cenami upadli na głowę- ok 160 zł

  • To ciekawe, kiedyś maksymalną ceną za nowe gry to było 80 złotych, dzisiaj około 200 zł 😀

 • Dobrze, że sąsiedzi zza wschodniej granicy mają póki co ROW’y w niższej cenie 🙂

 • dzieki, zamowione na muve (NS) – chybanajkorzystniej, bo dodatkowo DLC w zestawie