«

»

LEGO DC Super-Villains – Przegląd ofert przedpremierowych
LEGO DC Super-Villains – Przegląd ofert przedpremierowych
Nintendo SwitchPlaystation 4Xbox One

LEGO DC Super-Villains – Przegląd ofert przedpremierowych

W przyszłym tygodniu czeka nas premiera LEGO DC Super-Villains, kolejnej gry z serii LEGO. Tym razem skupia się ona wokół najbardziej znanych złoczyńców znanych z kart komiksów DC Comics, którzy łączą swe siły by zmierzyć się z nowym zagrożeniem. Rozgrywka nie będzie odbiegać od tego, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie odsłony cyklu i po raz kolejny będziemy mieli do czynienia z połączeniem platformówki, logicznych zagadek i walki. Nie zabraknie również możliwości zabawy w lokalnej kooperacji.

LEGO DC Super-Villains zadebiutuje 19 października na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wygląda na to, że na polskie wydanie wersji na Nintendo Switch będziemy musieli poczekać nieco dłużej, bo do 13 listopada.

PC – wersja cyfrowa

Najniższą cenę znajdziecie w sklepie Hrkgame.com. Cena gry wynosi tu 111,47 zł. Do zamówienia otrzymacie też bonus w postaci jednego klucza na losową grę na Steam. 

Nieco więcej zapłacicie w Voidu.com. Standardowa cena tutaj to 33,19 euro, czyli 142,79 zł, ale wykorzystując kod BLUEWINTER zapłacicie zauważalnie mniej – 26,55 euro, czyli 114,22 zł

Możecie skorzystać również z propozycji Cdkeys.com, gdzie LEGO DCSuper-Villains wyceniono na 24,49 funtów (zakup w tej walucie jest korzystniejszy, możecie zmienić ją w stopce strony), czyli około 120,20 zł. Dodatkowo cena ta może zostać obniżona o 3% dzięki wykorzystaniu kodu rabatowego dostępnego na FB sklepu. Po jego użyciu zapłacicie 23,75 funtów – około 116,57 zł.

Droższą alternatywą pozostaje zakup w Greenmangaming.com w cenie 27,97 euro, czyli około 137,28 zł.

PC – wersja cyfrowa Deluxe

W sprzedaży dostępna jest również cyfrowa edycja Deluxe, która zawiera nie tylko podstawową wersję gry, ale też przepustkę sezonową.

Najtaniej kupicie ją w sklepie 2game.com. Standardowa cena to 39,69 euro, czyli 194,80 zł, ale z kodem LOWCYGIER zapłacicie 35,72 funtów – ok. 175,32 zł.

Minimalnie więcej zapłacicie w Greenmangaming.com35,97 funtów, a więc około 176,54 zł.

Zbliżoną ofertę ma również Fanatical.com, gdzie za LEGO DC Super-Villains przyjdzie Wam zapłacić 41,24 euro – ok. 177,24 zł.

PlayStation 4

Zdecydowanie najlepiej wypada oferta brytyjskiego sklepu Base.com. Za grę zapłacicie tutaj 31,85 funtów, a więc około 156,32 zł. Koszt wysyłki do Polski to 1,49 funtów, czyli ok. 7,31 zł. Dodatkowo jako gratis otrzymacie minifigurkę LEGO – Lexa Luthora w stroju Supermana. 

Jeżeli chodzi o sklepy z Polski to najmniej zapłacicie w Gramtanio.pl 179 zł z dostawą od 5 zł (Paczkomaty InPost). Do zamówień dodawany jest też plakat z grafiką z gry. Nieco drożej wyniesie Was zakup w Powerplay.com.pl 189,99 zł, ale z darmową dostawą listem poleconym ekonomicznym.

W Electro.pl, Euro.com.pl i Mediaexpert.pl za grę zapłacicie 199 zł z darmową przesyłką kurierem. W CDP.pl i Merlin.pl zapłacicie 199,99 zł z bezpłatną dostawą do kiosków Ruchu.

Ciekawie wypada też propozycja Muve.pl z ceną 199,99 zł, darmową dostawą do kiosków Ruchu i zwrotem 5% wartości zamówienia. 

Xbox One

Ponownie najkorzystniej wypada zakup w Base.com31,85 funtów, czyli ok. 156,32 zł. Wysyłka do Polski kosztuje 1,49 funtów – ok. 7,31 zł, a w gratisie otrzymacie też minifigurkę LEGO (zdjęcie powyżej).

Reszta cen również wygląda tak samo, jak przy wersji na PlayStation 4. Najniższą cenę w Polsce znajdziecie w Gramtanio.pl179 zł z dostawą do Paczkomatów za 5 zł i dodatkiem w postaci plakatu. W Powerplay.com.pl zapłacicie 189,99 zł z darmową dostawą listem poleconym ekonomicznym.

Możecie skorzystać też z propozycji Electro.pl, Euro.com.pl i Mediaexpert.pl z ceną 199 zł i darmowym kurierem lub CDP.pl i Merlin.pl 199,99 zł z darmową dostawą do kiosków Ruchu.

Z uwagi na zwrot 5% wartości zamówienia na uwagę zasługuje też oferta Muve.pl, gdzie zapłacicie 199,99 zł, a dostawa do kiosku Ruchu jest darmowa.

Nintendo Switch

Wersja na Nintendo Switch jest dostępna w Base.com w tej samej cenie, co wydanie na inne konsole – 31,85 funtów, czyli ok. 156,32 zł. Koszt dostawy do Polski to 1,49 funtów – ok. 7,31 zł, a w zestawie znajduje się również minifigurka LEGO – Lex Luthor w stroju Supermana (zdjęcie powyżej, przy opisie wersji na PlayStation 4.

Uwaga – w polskich sklepach data premiery wersji na Nintendo Switch to 13 listopada

Ceny wydania na konsolę Nintendo Switch w Polsce zaczynają się od 199 zł. Taką kwotę zapłacicie w Electro.pl, Euro.com.pl oraz Mediaexpert.pl. Każdy z tych sklepów oferuje bezpłatną przesyłkę kurierem.

Ciekawie wypada też oferta Muve.pl 199,99 zł z darmową dostawą do kiosków Ruchu i zwrotem 5% wartości zamówienia.

Taką samą ceną, ale bez zwrotu, znajdziecie również w sklepach CDP.pl i Merlin.pl – zapłacicie tu 199,99 zł, a wysyłka do kiosku Ruchu jest bezpłatna.

  • A gdzie napis?

   • Napis zobaczysz tylko wtedy jak łożysz zamówienie przedpremierowo xD

 • Octavius

  Gier LEGO nigdy nie kupuję na premierę, zawsze szybko spadają do okolic 40 zł, a potem nawet 15 zł w różnych kluczykowniach 🤑

 • Już kupione u Turków i czekamy 🙂

 • Przemysław Wiśniewski

  A czy to nie jest tak że wersja z Base nie ma polskiego dubbingu z tąd różnica w premierze tych gier ? Zastanawiam się nad wersja na switcha ale boje się że bez polskich głosów będzie lipa zwłaszcza z dzieciakami :/

  • *stąd
   Wersja na switcha na 99% nie będzie miała polskiej wersji.

   • Przemysław Wiśniewski

    Marvel super heros 2 ma np pełen polski dubbing

    • Jednak na 99% będzie miała polską wersję. Sorry za wprowadzanie w błąd. Na konsoleigry jest np. „LEGO DC SUPER VILLAINS (SUPER ZŁOCZYŃCY) PL SWITCH”