«

»

Kirby: Star Allies – Przegląd ofert przedpremierowych
Kirby: Star Allies – Przegląd ofert przedpremierowych
Nintendo Switch

Kirby: Star Allies – Przegląd ofert przedpremierowych

W przyszłym tygodniu czeka nas powrót jednego z najbardziej charakterystycznych bohaterów związanych z konsolami Nintendo. Sympatyczny Kirby powróci w Star Allies – pierwszej części serii stworzonej z myślą o konsoli Nintendo Switch. Rozgrywka pod wieloma względami będzie zbliżona do poprzednich odsłon cyklu i podstawą zabawy nadal będzie skakanie między platformami, walka z przeciwnikami i pochłanianie ich w celu zdobycia ich umiejętności. Nowością będą jednak towarzysze (maksymalnie trójka), kontrolowani przez sztuczną inteligencję lub innych graczy w trybie kooperacji.

Kirby: Star Allies zadebiutuje 16 marca, wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

Wersja cyfrowa

Cyfrową wersję gry znajdziecie w Nintendo eShop. Jej cena to 249,80 zł

Wydanie pudełkowe

Znacznie ciekawiej wypadają oferty na zakup gry na fizycznym nośniku. Najniższą cenę znajdziecie w brytyjskim Base.com39,99 funtów, a więc około 188 zł. Koszt wysyłki do Polski to 1,49 funtów (ok. 7 zł).

W Polsce ceny są tylko minimalnie wyższe. Najmniej, bo 199 zł zapłacicie w trzech sklepach – CDP.pl, Merlin.pl i Powerplay.com.pl. Dwa pierwsze oferują bezpłatną dostawę do kiosków Ruchu, zaś w trzecim możecie liczyć na darmową przesyłkę listem poleconym ekonomicznym.

Alternatywę może stanowić zakup w Konsoleigry.pl199,99 zł z kosztem wysyłki od 7,99 zł

  • Dzięki, kupione w konsole i gry, mimo że nie najtaniej, to sklep mnie nigdy jeszcze nie zawiódł.
    Hajp mocno, o ile podobało mi się nowe Mario i dla tej gry kupiłem Switcha, to jednak platformówki 2d kocham najbardziej 🙂