Promocja na Metroid Dread

Już w piątek premiera Metroid Dread. Grę ekskluzywną Nintendo Switch zakupicie od 209 zł (akt.)

Wielkimi krokami zbliża się powrót Samus Aran. Cena Metroid Dread, najnowszej gry ekskluzywnej dla konsoli Nintendo Switch, zaczyna się od 209 zł w polskich sklepach. Premiera Metroid Dread odbędzie się już w najbliższy piątek.

Cena Metroid Dread w pre-orderze:

Premiera Metroid Dread odbędzie się już jutro 8 października 2021 r.

Bonusy dodawane do zamówień na Allegro to brelok, podkładka pod myszkę oraz naklejki.

Aktualizacja 2

Ceny w artykule zostały zaktualizowane.

W Sieci zostały opublikowane pierwsze recenzje Metroid Dread. W serwisie Metacritic gra otrzymała średnią aż 88/100 Metascore wyciągniętą z 53 recenzji krytyków. Co daje wynik lepszy od ostatniej odsłony. Metroid: Samus Returns z 2017 roku ma ocenę niższą o trzy punkty Meta.

Wraz z debiutem MD seria powraca do swoich korzeni. Nie licząc remake’ów dwóch pierwszych odsłon, będzie to piąta część utrzymana w perspektywie 2D. Fabularnie została osadzona po Metroid Fusion z Gameboy Advance, główna bohaterka, Samus Aran, zmierza na planetę ZDR, gdzie zmierzy się z maszynami E.M.M.I. MD należy do gatunku metroidvanii, który połowicznie stworzył w czasach NESa. Gracze dostaną w swoje ręce grę akcji z elementami platformowymi, kładącą duży nacisk na eksplorację rozbudowanych lokacji-labiryntów. Ostatnimi najgłośniejszymi grami reprezentującymi gatunek metroidvanii są Hollow Knight, Ori and the Will of the Wisps oraz Axiom Verge 2.

Gameplay Metroid Dread


Łowcy, złożyliście już pre-order? Ogracie ME na pachnących nowością Nintendo Switch OLED Model?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.