Już jutro premiera Farming Simulator 23 na Nintendo Switch. Grę zakupicie od 189 zł

Farming Simulator 23 zadebiutuje na Nintendo Switch już jutro. Grę w wersji na przenośną konsolę Nintendo możecie kupić już od 189 zł w przedsprzedaży. W dalszej części artykułu znajdziecie najlepsze promocje na Farming Simulator 23 Nintendo Switch Edition.

Farming Simulator 23 pojawi się jedynie na urządzeniach mobilnych i konsoli Nintendo Switch. Twórcy udostępnią graczom ponad 100 różnych pojazdów, 14 różnych roślin do uprawy, dwie mapy, tworzenie łańcuchów produkcyjnych, a także liczne usprawnienia, takie jak ulepszony samouczek i automatyczny załadunek kłód i palet. Wewnątrz pudełka z grą na Nintendo Switch znajdzie się kartridż. Dodatkowo, gra otrzyma na konsoli tryb wieloosobowy.

Preorder Farming Simulator 23 na Nintendo Switch

Cena Farming Simulator 23 na Nintendo Switch w ofercie polskich sklepów rozpoczyna się od 189 zł. Gra w wersji cyfrowej w Nintendo eShop kosztuje 210 zł. Poniżej znajdziecie najlepsze oferty na nowy Symulator Farmy:

Premiera Farming Simulator 23 Nintendo Switch Edition już 23 maja.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.